Afet durum yönetimi kitabı önerisi

YKS öğrencisi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar afet yönetimi bölümünü okuyorum 4 yıllık. Afet durum yönetimi dersi görüyoruz. Sunum yapmam için kitaba ihtiyacım var. Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu > Acil Durum ve Afet Yönetimi kısmına girin. Orada kitaplar var.
Hocam biz bu derste tamp'ı gördük. Tamp yani kısaca türkiye afet müdahale planı demek. Tamp 26 hizmet grubundan oluşuyor. Hoca bize bu grupları araştırmamızı istedi. Sınıfta sunum yapmamızı istedi. Bana da sağlık hizmet grubu düştü. Onun için kitap önerisi istedim. Ama internetten yazınca pek doğru düzgün bilgi çıkmadığını fark ettim. Dediğiniz kısma baktım bulamadım.

Hocam biz bu derste tamp'ı gördük. Tamp yani kısaca türkiye afet müdahale planı demek. Tamp 26 hizmet grubundan oluşuyor. Hoca bize bu grupları araştırmamızı istedi. Sınıfta sunum yapmamızı istedi. Bana da sağlık hizmet grubu düştü. Onun için kitap önerisi istedim. Ama internetten yazınca pek doğru düzgün bilgi çıkmadığını fark ettim. Dediğiniz kısma baktım bulamadım.

Mevzuat ile planlara kadar kitaplar var burada. Başlık olarak olmasa bile kitapları indirin içlerinde vardır yüksek ihtimalle.

1703878170453.png

Arkadaşlar ben dün konuyu açarken sunumları atmayı unutmuşum. İlk atacağım sunum hocamızın attığı ikincisi ise benim bulduğum sunum.

Dosya Ekleri

• 9-SAĞLIK H.G GÜNCEL.pdf
    2,1 MB · Görüntüleme: 16
  • SAĞLIK HİZMET GRUP SUNUMU.pdf
    1,2 MB · Görüntüleme: 8

Geri
Yukarı