After Effects pozisyon hatası

TheeEmre

Centipat
Daha fazla  
1704112824245.png

Arkadaşlar yukarıda görüldüğü gibi scale pozisyona bastığımda bu şekilde bir işaret çıkıyor ve scale ile pozisyon değişmiyor.

Dosya Ekleri

• 1704112757847.png
    1704112757847.png
    4,1 KB · Görüntüleme: 10
Bağlama aracını açmışsınız, normalde referans alır başka efektleri. Gizlemek için, ekran görüntüsü atığınız Source Name kısmına sağ tıklayın (source name yazısının sağ tarafına boş bir kısma) Columns > Parent & Links'i devre dışı bırakın. Bu işlemi direkt Parent & Link'in üzerine de sağ tıklayarak "Hide this" diyebilirsiniz.

Bağlama aracını açmışsınız, normalde referans alır başka efektleri. Gizlemek için, ekran görüntüsü atığınız Source name kısmına sağ tıklayın (Source name yazısının sağ tarafına boş bir kısma) columns > parent & Links'i devre dışı bırakın. Bu işlemi direkt parent & Link'in üzerine de sağ tıklayarak "hide this" diyebilirsiniz.

Çok teşekkürler.

Bağlama aracını açmışsınız, normalde referans alır başka efektleri. Gizlemek için, ekran görüntüsü atığınız Source Name kısmına sağ tıklayın (source name yazısının sağ tarafına boş bir kısma) Columns > Parent & Links'i devre dışı bırakın. Bu işlemi direkt Parent & Link'in üzerine de sağ tıklayarak "Hide this" diyebilirsiniz.
1704113595497.png

Kapattım fakat yine gelmedi.

Kapattım fakat pozisyın hala gözükmüyor klibi haraket ettiremiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı