Çözüldü Ağ bağlantısında kopmalar var "timed out to flush queue"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Biraz arastirdim internette de insanlar cozum bulamamis. fwlps=0 komutu kartin uykuya girmesini engellemek icin. 5Ghz ile baglaniyorsun sanirim modemin dual band ise birde 2.4 Ghz ile baglanmayi denesen.
Yok, ne modem ne kartın 5Ghz desteklememesi lazım. Siz yine iyi bulmuşsunuz, ben aynı sorunu yaşayan düzgün bir konu da bulamadım.

Aklıma bir şey gelmiyor ki artık. Yarın modemden bi frekans aralığını, kanalı falan pırtıklayayım. Çözüm olmaz da, bastırırım belki. Bir umut.

Yok, ne modem ne kartın 5Ghz desteklememesi lazım. Siz yine iyi bulmuşsunuz, ben aynı sorunu yaşayan düzgün bir konu da bulamadım.

Aklıma bir şey gelmiyor ki artık. Yarın modemden bi frekans aralığını, kanalı falan pırtıklayayım. Çözüm olmaz da, bastırırım belki. Bir umut.
2.4GHz ise baglantin bant genisligini 20Mhz cekmeyi deneyebilirsin ise yarayabilir.

8723 du: module verification failed: signature and/or required key missing - tainting kernel

Secureboot'u kapatmayı deneyebilirsin. Sonra sistemini başlat ve rtw88 modülünü pasifleştirmek için aşağıdaki komutu çalıştırmayı dene.

Kod:
sudo modprobe -r rtw88-8723du

8723du modülü etkin değilse şu komutu kullanacaksın.

Kod:
sudo modprobe 8723du

8723du işini görürse, bunu dkms ile eklemeyi deneriz, böylece her çekirdek güncellemesinde elle eklemene gerek kalmaz.

Geri
Yukarı