Çözüldü Age of Empires 2 de mavi renkli ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Dünden beri oyunda böyle bir sıkıntı var. Renk körü olacağım buna alışa alışa, deliriyorum. Oyunda menüde hiç sıkıntı yok. HUD kısmı da sıkıntısız ama map kısmında böyle mavi ekran sorunu var. Bu neden böyle oluyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Diğer oyunlarda bir sıkıntı yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    3,3 MB · Görüntüleme: 32
Çözüm
İleride sorun yaşayacak arkadaşlar için çözümü ve o mükemmel giriş ekranımı sizler ile paylaşıyorum. Sorun değil aslında oyunun bize sunduğu bir ayar. Dün çöl haritasında ekran sarı efekt ile doldu. Aklıma geçen oynadığım oyunda buzullar varken mavi olmasından dolayı oyundan olacağı aklıma geldi. Ayarlarda bu seçenek oynanılan haritaya göre özel bir ambiyans oluşturuyor.
İleride sorun yaşayacak arkadaşlar için çözümü ve o mükemmel giriş ekranımı sizler ile paylaşıyorum. Sorun değil aslında oyunun bize sunduğu bir ayar. Dün çöl haritasında ekran sarı efekt ile doldu. Aklıma geçen oynadığım oyunda buzullar varken mavi olmasından dolayı oyundan olacağı aklıma geldi. Ayarlarda bu seçenek oynanılan haritaya göre özel bir ambiyans oluşturuyor.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    3,8 MB · Görüntüleme: 15
  • 2.png
    2.png
    3,1 MB · Görüntüleme: 24
  • 3.png
    3.png
    3 MB · Görüntüleme: 19
Çözüm

Yeni konular