Age of Empires 3: Definitive Edition Base Game DLC, diğer DLC'leri kapsar mı?

FideLity

Kilopat
Daha fazla  
Bu oyunu ile alakalı kafam biraz karıştı. Yani Definitive Edition ücretsiz lakin eski sürüm (2007) 40$ fiyatı var şaka gibi. Neyse sormak istediğim 3 soru var yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim;

1 - Definitive Edition tam oyun (Base Game) DLC'sini alınca diğer DLC'ler de otomatik ekleniyor mu? Yoksa onları da ayrı mı almamız lazım?
2 - Ücretsiz sürümünde 3 devlet var. Mesela biriyle oynarken karşımıza DLC almış oyuncu, bizde kilitli olan ücretli devletler ile gelebiliyor mu?
3 - İspanya ve İsveç devletlerine özellikle İsveç'in ordusu çöp diyorlar neden? Bu devletler güçsüz mü?

age3.jpg

Son düzenleme:
Bu oyunu ile alakalı kafam biraz karıştı. Yani Definitive Edition ücretsiz lakin eski sürüm (2007) 40$ fiyatı var şaka gibi. Neyse sormak istediğim 3 soru var yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim;
1 - Definitive Edition tam oyun (Base Game) DLC'sini alınca diğer DLC'ler de otomatik ekleniyor mu? Yoksa onları da ayrı mı almamız lazım?
2 - ücretsiz sürümünde 3 devlet var. Mesela biriyle oynarken karşımıza DLC almış oyuncu, bizde kilitli olan ücretli devletler ile gelebiliyor mu?

Eki Görüntüle 2130547

Base Game ana oyun, yanlış hatırlamıyorsam 6-8 devlet vardı. Asya Amerika ve diğer devletler için Age of Emprise 3 Complete History i alman gerekiyor ki o da neredeyse 46 dolar maalesef.
Sadece Definitive Edition'u alırsan Asya devletleri oluyor içinde, ki onlarda Çin Hindistan ve Japonya. Amerika da ki yerli halklardan da 2 tane olması lazım. Definitive edition da 20 dolar.
2. Soruyu bilmiyorum Online oynamadım ama olabilir.:d

@Zatoichi Fiyatlar konusunda yanlışın var sanırım reis bende bu şekilde gözüküyor.

fiyatlar.png

Yani her DLC ile yeni bir devlet alıyoruz. DLC almadan o DLC'deki devletleri oynayamıyoruz öyleyse zamanında 100 liraya oyunu fulleyenler ciddi kazançta bu saatten sonra da verilir mi bilemiyorum oyun zevkli aslında. Valla çok kararsız kaldım ya.

@Zatoichi fiyatlar konusunda yanlışın var sanırım reis bende bu şekilde gözüküyor.

Yani her DLC ile yeni bir devlet alıyoruz. DLC almadan o DLC'deki devletleri oynayamıyoruz öyleyse zamanında 100 liraya oyunu fulleyenler ciddi kazançta bu saatten sonra da verilir mi bilemiyorum oyun zevkli aslında. Vallahi çok kararsız kaldım ya.

2 deyi daha çok seviyorum ben. Ona bakabilirsiniz.

Age of Empires 2 Definitive editiona bakabilirsiniz diyorum. Age of Empires 2 daha çok sevilir ve önerilir zaten.
Konuyla çok alakasız saçma bir yanıt vermişsin kusura bakma ama ben yukarıda neyi sormuşum senin yazdığına bak. Age2 istesem Age2 indiririm akıl etmiş olman lazımdı.

Konuyla çok alakasız saçma bir yanıt vermişsin kusura bakma ama ben yukarıda neyi sormuşum senin yazdığına bak. Age2 istesem age2 indiririm akıl etmiş olman lazımdı.

DLC'lere 150 dolar dokmemeniz icin demistimde hata bende :) alin DLC'leri keyfinize bakin tabii.

@Zatoichi Fiyatlar konusunda yanlışın var sanırım reis bende bu şekilde gözüküyor.

Yani her DLC ile yeni bir devlet alıyoruz. DLC almadan o DLC'deki devletleri oynayamıyoruz öyleyse zamanında 100 liraya oyunu fulleyenler ciddi kazançta bu saatten sonra da verilir mi bilemiyorum oyun zevkli aslında. Valla çok kararsız kaldım ya.
Definitive zaten 20 dolar :D Age of Empires III: Definitive Edition - The Complete History de $45.69 düz hesap 46 dolar... :D Complete History son çıkan dlc ler var Definitive olanda da 14 ülke filan var, asya amerika ülkeleri de içinde. Yazdığım çokta anlaması güç değil bence. https://store.steampowered.com/bund...III_Definitive_Edition__The_Complete_History/

DLC'lere 150 dolar dokmemeniz icin demistimde hata bende :) alin DLC'leri keyfinize bakin tabii.
Para verseler Age2 çöpünü almam sevdiğim oyuna para verip vermemek te benim fikrim. Konunun zaten tüm bunlarla hiçbir alakası yok 😀 30-40$ lık bir fiyat var 150 nereden çıktı.

Definitive zaten 20 dolar :D Age of Empires III: Definitive Edition - The Complete History de $45.69 düz hesap 46 dolar... :D Complete History son çıkan dlc ler var Definitive olanda da 14 ülke filan var, asya amerika ülkeleri de içinde. Yazdığım çokta anlaması güç değil bence. https://store.steampowered.com/bund...III_Definitive_Edition__The_Complete_History/
Ustam şimdi tüm devletleri en az parayla nasıl alırım ona bakıyorum. Hepsi olacak.
The Complete History'de hepsi var mı? Anlaması güç değil ama karışık yazmışsınız biraz Definitive Olanda 14 ülke diyorsun bendeki zaten Definitive 3 ülke var. Base Game olan DLC'yi mi söylüyorsunuz?

Geri
Yukarı