Age of Empires 4'te neden Japon krallığı yok?

AK1NC1

Centipat
Daha fazla  
Birçok medeniyeti barındıran bu oyun serisi benim için ayrı bir yere sahip aoe 2 olsun AoE 3 olsun. Benim için asıl sorun Japon'lar 2 de ve 3 de Japon'lar var evet ancak Age of Empires 4'te nedense yok oyun çıkalı neredeyse 2 yıl oldu ve birbirinden farklı garip birçok medeniyet getirdiler ama benim gözüm Japon'ları aradı ve böylesi bir oyunda Japon'ların olmaması hayal kırıklığı doğrusu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Age of 4'ün en büyük eksikliği medeniyet sayısı maalesef. Ama ilerleyen güncellemelerde sayı artacak. Bir sürü yeni medeniyet gelecek, bazıları ücretsiz bazıları 2'de olduğu gibi DLC ile. Şu anki durumda her medeniyetin oynanışı çok farklı. Hepsini öğrenmek cidden zaman alıyor. 2'ye göre çok farklı dinamikler var. Bu arada oyun çıkalı 1.5 sene bile olmadı. Ekim ayında 2 sene olacak. :)

Güncellemelerle gelecektir muhtemelen. Diğer AoE oyunlarında da başlangıçta çok ulus yokken gelen dlc paketleriyle sayıları sonradan artmıştı. Ayrıca önceki versiyonlarına göre AoE 4'te her ulusun dinamikleri birbirinden çok farklı bu da uluslar arasındaki dengeyi sağlamayı daha da zorlaştırıyordur. Bundan dolayı yeni uluslar çok daha yavaş ekleniyordur. Birazcık zaman vermek gerekiyor bu oyuna.

Geri
Yukarı