Age of History 2 alınır mı?

Bana kalırsa internet tarayıcısından ücretsiz oynanabilen Byrto Games oyunlarına bakabilirsiniz ben basit oyun oynamak istiyorum diyorsanız. Yok ben iyi oyun oynayacağım diyorsanız HOİ4 direkt alman gereken bir oyun. Age Of History 2 çok fazla bug içeriyor ve çoğunlukla oyun içinde kabaca 200-300 yıl geçince oyun biraz tuhaflaşmaya ve çökmeye başlıyor. Tavsiye etmem parasına göre kötü.

Bence AOH 2 artık alınmaz.Bende orijinali ve modlusu vardı.Pek sarmıyor artık.HOI4 için para biriktirebilirsin.Ya da illa basit diyorsan çok benzemese de Territorial.io oyununu oynayabilirsin.Ama çok eğlenceli mi değilmi sana kalmış.(Bu oyun tarayıcıdan oynanıyor)

Bence AOH 2 artık alınmaz.Bende orijinali ve modlusu vardı.Pek sarmıyor artık.HOI4 için para biriktirebilirsin.Ya da illa basit diyorsan çok benzemese de Territorial.io oyununu oynayabilirsin.Ama çok eğlenceli mi değilmi sana kalmış.(Bu oyun tarayıcıdan oynanıyor)
tuhaf bi oyunmuş

Bence o parayı pek de fazla hak etmiyor fakat oyunun özel geliştiriciler tarafından yapılan ücretsiz modlarına yönelebilirsiniz.

HOI4 EU4 ve AOH2 hepsini aldım ama pişman oldum. 17329 tur oynadığım kayıtta bug oldu.
AOH2 hak etmiyor. Mod indirmek çok daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı