Age of History 2 alınır mı?

Normal mod sitesi var onların kimin mod yaptığı belli değil yapan iyi niyetli mi yapıyor bilmiyorum da indirdim sitelerinden PC uyarı verdi bi anda öyle temizledim kaldirdim yani kurmamıştım Allah'tan
Abicim konuşmanın neresinden tutsam elimde kalıyor. Normal mod sitesi dediğin sahte bir site mi ne adını falan söylesen hani. Ayrıca kimin yaptığı belli değil noktasında Conqueror's modunu YouTube'da 190B abonesi olan Kerem Yılmaz yapıyor. Yaptığı modlar en çok indirilen Age of History 2 modları oldu. Bloody Europa 2'yi Rus bir modder grubu yapıyor. Zaten genelde mod yapımcıları isimleri duyulsun diye her yere isimlerini yazarlar. Eğer gerçekten modu oynamak istiyorsan YouTube linki verim ordan indir.
NOT: Kurmadan temizledim yazmışsın da modlar kurulumlu değil ki kopyala yapıştır yapıyorsun oyun dosyasına.

Abicim konuşmanın neresinden tutsam elimde kalıyor. Normal mod sitesi dediğin sahte bir site mi ne adını falan söylesen hani. Ayrıca kimin yaptığı belli değil noktasında Conqueror's modunu YouTube'da 190B abonesi olan Kerem Yılmaz yapıyor. Yaptığı modlar en çok indirilen Age of History 2 modları oldu. Bloody Europa 2'yi Rus bir modder grubu yapıyor. Zaten genelde mod yapımcıları isimleri duyulsun diye her yere isimlerini yazarlar. Eğer gerçekten modu oynamak istiyorsan YouTube linki verim ordan indir.
NOT: Kurmadan temizledim yazmışsın da modlar kurulumlu değil ki kopyala yapıştır yapıyorsun oyun dosyasına.
Reis linki yollayabilir misin ?

Ben nerden indirdiğimi biliyom reis sen merak etme o site sezerin bu arada senin indirdiğin benimde indirdiğim orası her modu da kerem yapmıyor diğer insanlar mod yapıyor o kadar modu kerem tek başına yapamaz ayrıca ztn bu oyuna eklenen şeyler var mesele oyunun dosyasına biseyler yapmadan imkanı yok virüs orda işte Sen normal sanıyorsun heralde oyunun yapısını bozmak kolay mı o kadar yok buton ekleme felan oyunda olmayan şeyler küçükken bulaştı bikere abim silmişti sonra mod indirmedim geçende denedim PC uyarı verdi indirdikten sonra kurulum kısmını bende biliyorum cahil değilim WinRAR dan oyunun dosyasına atıyorsun

Reis linki yollayabilir misin ?
Tabii ki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben nerden indirdiğimi biliyom reis sen merak etme o site sezerin bu arada senin indirdiğin benimde indirdiğim orası her modu da kerem yapmıyor diğer insanlar mod yapıyor o kadar modu kerem tek başına yapamaz ayrıca ztn bu oyuna eklenen şeyler var mesele oyunun dosyasına biseyler yapmadan imkanı yok virüs orda işte Sen normal sanıyorsun heralde oyunun yapısını bozmak kolay mı o kadar yok buton ekleme felan oyunda olmayan şeyler küçükken bulaştı bikere abim silmişti sonra mod indirmedim geçende denedim PC uyarı verdi indirdikten sonra kurulum kısmını bende biliyorum cahil değilim WinRAR dan oyunun dosyasına atıyorsun

🤣🤣🤣Sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün :) Canım arkadaşım; biliyorum site Sezer'in, evet her modu Kerem tek başına yapmıyor "AOC2ModdingTR" adında modder grupları var beraber yapıyorlar modu, ama Kerem ünlü olduğu için herkes "Kerem Yılmaz'ın modu" demekte, ayrıca ne olur biraz mod yapımı veya oyun yapımı hakkında bilgin olsun, hala gülüyorum, buton eklemek için oyunun içine virüs mü atıyorlar, buton eklemek için oyunun dosyalarını mı elliyorlar, oyunun Java kaynak dosyalarına girip kod yazıyorsun Java biliyorsan bu kadar, sadece simge falan ekliyon dosyalardan, PC'nin neden uyarı verdiği hakkında en ufak bir fikrim yok, kaç yaşındasın merak ediyorum doğrusu sonuçta bunları bilmek günümüz için genel kültür olmaktan çıkıp zorunluluk haline geldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı