Ailem beni evde istemiyor

Ailem beni pek evde istemiyor da. Ha bire çık git falan tarzı konuşuyorlar. Yurda gitmek için tehdit ediyorlar. Yani anlayacağınız "GO GO" diyorlar.
Sizce evde mi kalayım yoksa yurda mı gideyim? Bildiğiniz yurt var mı lise için?
Hocam aileniz açıkçası pek iyi değil. Bir anne baba nasıl çocuğunu evden kovmayla tehdit edebilir aklım almıyor. Ayrıca sizi evden kovamazlar gerekirse polisle bile eve tekrar girebilirsiniz. Eğer bu durum sizi çok sıkıyorsa ve hayatınızı etkiliyorsa yurda gidebilirsiniz.

Hocam aileniz açıkçası pek iyi değil. Bir anne baba nasıl çocuğunu evden kovmayla tehdit edebilir aklım almıyor. Ayrıca sizi evden kovamazlar gerekirse polisle bile eve tekrar girebilirsiniz. Eğer bu durum sizi çok sıkıyorsa ve hayatınızı etkiliyorsa yurda gidebilirsiniz.

Maalesef hocam.
Kendi seçmediğim bir şeyi reddetmek zor. :/
Bildiğiniz böyle iyi bir yurt var mı hocam?
Batıda olan bir yurt.

Hocam neden böyle bir şey yapıyorlar? Siz onların evladısınız, bunu yapmaları çok yanlış da. Genelde bir şeyi yaptırmak için göz korkutmaya çalışan anne babalar var böyle. Sizden bir şey mi istiyorlar? Bir sorun mu var?

Hocam neden böyle bir şey yapıyorlar? Siz onların evladısınız, bunu yapmaları çok yanlış da. Genelde bir şeyi yaptırmak için göz korkutmaya çalışan anne babalar var böyle. Sizden bir şey mi istiyorlar? Bir sorun mu var?

Yani sevmediğin oyuncağın tekerleği kırılırsa atarsın.
Sevdiğini bir oyuncağın tekerleği kırılırsa değiştirirsin. Bilmem anlatabildim mi hocam?

Hocam yurt hayatı hep yorucudur ama çok şey kazanırsın ileride kesinlikle sana başarı katacak iyi veya kötü roller kazabilirsin.

Yurda bilgisayarımı götürebilir miyim?
Kendi paramla aldığım ilk şey olduğu için sürekli yanımda olmasınıı istiyorum. (Bursluluk parasından)

Ailem beni pek evde istemiyor da. Ha bire çık git falan tarzı konuşuyorlar. Yurda gitmek için tehdit ediyorlar. Yani anlayacağınız "GO GO" diyorlar.
Sizce evde mi kalayım yoksa yurda mı gideyim? Bildiğiniz yurt var mı lise için?

Hocam yaşınızı sorabilir miyim belli o anlamda demiyorlardır ergenliğin etkisiyle siz biraz öyle algiliyorsunuzdur.

Geri
Yukarı