Airfryer önerisi

Prime üyeliğiniz varsa 5800TL'ye satılan çift rezistanslı olan bu ürünü öneririm. Tek eksisi 6.4l olması.

Benim attığım nasıldır? Çünkü yanında ekstra aksesuar veriliyor ve telefondan kontrol edilebiliyor onlar benim işimi aşırı kolaylaştıracak. Ek olarak da 1 lt eksik olması bizim için kötü çünkü belirttiğim gibi aile için alıyoruz. Dolayısıyla kapasite ne kadar çok olursa o kadar iyi.

Telefon kontrolu Air Fryer'da pek mantıklı değil. Zaten belirli süre sonra altını üstünü çevireceksin ya da ürünü sonuçta kendiniz elinizle içine yerleştireceksiniz. Yanına zaten gelmişken telefondan kapatmak açmak pek bir işe yaramıyor. Onun dışında bu model klasik alınır kötü değil.

48 değerlendirmeye 4 yıldız çok az değil mi? Sanırım az satan bir model.

Hocam benim attığım ile karşılaştıracak olsanız hangisini alırsınız?

Telefon kontrolu Air Fryer'da pek mantıklı değil. Zaten belirli süre sonra altını üstünü çevireceksin ya da ürünü sonuçta kendiniz elinizle içine yerleştireceksiniz. Yanına zaten gelmişken telefondan kapatmak açmak pek bir işe yaramıyor. Onun dışında bu model klasik alınır kötü değil.
Sizce benim attığım mı iki hazneli olan bu model mi? https://www.hepsiburada.com/hutt-d9...-5-9-lt-p-HBCV00003YW8IZ?magaza=OrkaTeknoloji

Geri
Yukarı