Ajazz AK992 gasket klavye alınır mı?

meh48

Picopat
Daha fazla  

Arkadaşlar merhaba. Bana klavye lazım. Öncelikle şunları belirteyim bütçe 2500 numpadli ve tam boyut klavye arıyorum. Switch kalitesi yüksek sol Shift büyük enter tuşu önemli değil varsa bilek desteğide çok hoş olur yoksa can sağlığı deyip uydurma yapacağım artık uzun yıllar dayanacak bir şey arıyorum.

Bu arada kahverengi switchlisini alacağım kırmızı kadar sessiz diyorlar rengi hoşuma gitti.(siyah-gri)

Son düzenleme:
Tam bir f/p klavyesidir. Switch olarak YouTube üzerinden karşılaştırma yapabilirsiniz. Kahverengi switch kırmızıya oranla daha tok bir ses veriyor imiş. Bilek desteği olarak ise hine Ajazz marka ayrı bilek desteği satılıyor onlara da göz atabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba. Bana klavye lazım. Öncelikle şunları belirteyim bütçe 2500 numpadli ve tam boyut klavye arıyorum. Switch kalitesi yüksek sol Shift büyük enter tuşu önemli değil varsa bilek desteğide çok hoş olur yoksa can sağlığı deyip uydurma yapacağım artık uzun yıllar dayanacak bir şey arıyorum.

Bu arada kahverengi switchlisini alacağım kırmızı kadar sessiz diyorlar rengi hoşuma gitti.(siyah-gri)
Alınır hocam. Bilek desteği isterseniz 50tl fazla vererek altta yeşil bilek desteği versiyonu da var :D.

Alınır hocam. Bilek desteği isterseniz 50tl fazla vererek altta yeşil bilek desteği versiyonu da var :D.
Hem öyle alabilir hem de eğer sade olsun isterse bu var tabi birazcik fiyatı yüksek. Ek olarak boyutuna dikkat edin. Büyük yada küçük gelebilir. Orta da gelebilir. Amazon.com.tr

Yeni konular

Geri
Yukarı