Ak.hetaous.com nedir?

GeraIt of Rivia

Hectopat
Arkadaşlar geçen günlerde indirdiğim bir dosya da Norton antivirüs trojan horse buldu ve kendiliğinden sildi ama bu olaydan sonra bilgisayarı ne zaman açsam ak.hetaous.com diye bir site kendiliğinden açılıyor. Bu sitenin virüs olduğunu düşünmekteyim bilgisayarım yeni sayılır zor duruma düşmek istemem endişelenmeli miyim ve ne yapmalıyım?

E indirdiğim bir dosya da Norton antivirüs trojan.

1714149239665.png

Buradan devre dışı bıraktım başlangıçta açılmıyor ama virüs ise silemedim yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar geçen günlerde indirdiğim bir dosya da Norton antivirüs trojan horse buldu ve kendiliğinden sildi ama bu olaydan sonra bilgisayarı ne zaman açsam ak.hetaous.com diye bir site kendiliğinden açılıyor. Bu sitenin virüs olduğunu düşünmekteyim bilgisayarım yeni sayılır zor duruma düşmek istemem endişelenmeli miyim ve ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 2179276

Buradan devre dışı bıraktım başlangıçta açılmıyor ama virüs ise silemedim yardımcı olursanız sevinirim.
Hitmanpro,Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yap,reklem virüsü olabilir.

Norton çok iyi bir antivirüs zaten en iyisi bilgisyara format at format atarken oyunları tamamen.
Sil ve sıfırdan yükle aynı şekilde program EXE'leride içine virüs sızmış olabilir ve Avast Free antivirüs yükle 4 yıldır kullanıyorum daha hiç virüs girmedi bilgisayara Windows'u USB'den kur
Sakın ayarlardan format atma çünkü sistem dosyalarınada virüs vardır kessinlike USB'den kur.

Fidye virüsü olabilir yada malware'dir

YouTube ve daha önce açılmış forum konularından örenebilirsiniz.
⬇️⬇️⬇️Bu Video'da adım adım Windows USB kurulumlu anlatılıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı