AK820 PRO 2.4 ile bağlanmıyor

USB portunun çalıştığından emin misiniz ?
Monitöre taktım ve çalışıyor.
Klavye çalışıyor ve minik ekrandan bağlandı gözüküyor. Çalışıyordan kastım yazılımına giriyorumi rgb ayarlayabiliyorum ama yazı yazamıyorum.

Ben direk takmıştım çalışmıştı, isterseniz bi full şarj edip tekrar deneyin. Basit olaylar ama gene de emin olmak için sorayım, klavye altından 2.4 ghz modunu aktif ettiniz mi ?

Monitöre taktım ve çalışıyor.
Klavye çalışıyor ve minik ekrandan bağlandı gözüküyor. Çalışıyordan kastım yazılımına giriyorumi rgb ayarlayabiliyorum ama yazı yazamıyorum.
Benim kullandığım 5108B'de mod değiştirerek kullanılıyor 2.4Ghz için FN + Y, Bluetooth için FN + E/R/T kablolu için FN + U sizde de öyle olabilir. (Manuelini buldum 2.4Ghz için FN + R'ye 3 saniye basılı tutun.)

Fn+ bir şeyle ayarlanıyor genelde mod geçişleri.
Şurdan kullanma klavuzuna bakın.
Baktım hocam oraya FN + R ile bağlanılıyormuş :D. İlk 2.4Ghz bağlantısı için 3 saniye FN + R'ye basılı tutun. Bağlandığı halde klavye kullanılmıyorsa klavye ya da dongle sorunludur.

Baktım hocam oraya FN + R ile bağlanılıyormuş :D. İlk 2.4Ghz bağlantısı için 3 saniye FN + R'ye basılı tutun. Bağlandığı halde klavye kullanılmıyorsa klavye ya da dongle sorunludur.
Hocam şimdi kasanın portuna taktım ve çalıştı ama nedense monitördekinde çalışmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı