Akbank borç alacak işlemleri adı altında para çekildi

Arif.Işık

Hectopat
Daha fazla  
Akbank'tan halka arzlara katılmıştım. Birkaç dakika önce de hesabımdan akyatırım borç alacak işlemleri adı altında belli bir miktar para çekilmiş. 07/05/2024 tarihli borç tutarı diye. Bunun ne olduğunu bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Zaten fazla para atmıştım. Bugün attığım fazla paranın iadesi zaten geldi. Şimdi ayrı olarak bir 600 TL daha almış. Anlam veremedim.

Zaten fazla para atmıştım. Bugün attığım fazla paranın iadesi zaten geldi. Şimdi ayrı olarak bir 600 TL daha almış. Anlam veremedim.

İadesi geldiyse, sonradan çekilen para halka arz ile ilgili olmayabilir. Akbank'ın müşteri hizmetleriyle görüşmenizi öneririm bundan sonraki işlemler için. Daha detaylı bilgiyi onlar verecektir. Detayları buradan aktarabilirsiniz bizlere.

Hisse alımı yaptıysanız onlar da aynı şekilde borç alacak işlemleri adı altında gözüküyor.

Hisse alımı yaptıysanız onlar da aynı şekilde borç alacak işlemleri adı altında gözüküyor.

Hisse alımı zaten yaptım ama attığım fazla paranın iadesi geldi. Şimdi tekrar 600 TL çekmiş. Akyatırım borç alacak işlemleri diye. Müşteri hizmetlerinde de yoğunluktan dolayı bağlanamıyorum. Bakalım ne olacak.

Müşteri hizmetlerine 1 saat sonra ulaşmam sonucunda, Akbank yatırımda bir sorun olduğunu, herkeste bu sorunun yaşandığını belirtti. Sorun çözülünce çekilen miktar tekrar hesaba yatacakmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı