Banka/Kart Akbank'taki hisseleri İş Bankası'na taşımak mantıklı mı?

kONF

Hectopat
Merhaba, hisse senedi işlemlerimi Akbank üzerinden hallediyorum. Fakat son zamanlarda Akbank'ta veri çalıntısı ve bakiye sıfırlama gibi durumlardan dolayı Akbank'taki hisse senetlerini satıp İş Bankası hesabıma atıp oradan devam edeceğim. Sizce mantıklı mı? Hisseleri İş Bankası'ndan alanlar tavsiye eder misiniz?

En son şey vardı ya, hisseleri aktarırsan o kadar chip-para gibi bir kampanya vardı. Yani pek bir mantık yoksa kalabilir. Evet doğru taksitlere ikiye katlama diye olayda olmuştu, yani size bağlı..
Yani amacım kampanyadan yararlanmak değil rahat ortamda paramla hisse senedi alım/satım gerçekleştirmek. Ama Akbank'ın bu tür şikayetler yüzünden pek sıcak bakamıyorum.

Merhaba, hisse senedi işlemlerimi Akbank üzerinden hallediyorum. Fakat son zamanlarda Akbank'ta veri çalıntısı ve bakiye sıfırlama gibi durumlardan dolayı Akbank'taki hisse senetlerini satıp İş Bankası hesabıma atıp oradan devam edeceğim. Sizce mantıklı mı? Hisseleri İş Bankası'ndan alanlar tavsiye eder misiniz?

Hocam milyonlarca Akbank kullanıcısı varken neden sizin paranızı çalsınlar? Ki zaten böyle bir şey mümkün değildir. Tabii milyonerseniz orası ayrı 😁

Geri
Yukarı