Akıllı saat önerisi

Bana önerebileceğiniz bir model var mı bu fiyat bandında.

Maksimum butceniz nedir? 1.300 civarı ise bence hiç almayıp biriktirin ve daha iyi modeller düşünün derim.

Bütçemi ne kadar arttırmalıyım?

Yaklaşık 2.500 TL'ye Huawei Watch fit 2 bulunuyor veya biraz daha eklenip Huawei Watch GT3SE olabilir. 4.000 bandinda Samsung Galaxy Watch 4 serisi var. Şarj süresi olarak Huawei modellerin eline su döken pek cihaz yok. Ben Watch Fit 2 kullanıyorum ve bütün özellikler açık 1 hafta gidiyor, gece takılı kullanıyorum. Samsung olanlar Wear OS olduğundan dolayı daha özellikli ama boyutuna göre 1-2 gün şarjı ancak gidebiliyor. Seçim sizin.

Yaklaşık 2.500 TL'ye Huawei Watch fit 2 bulunuyor veya biraz daha eklenip Huawei Watch GT3SE olabilir. 4.000 bandinda Samsung Galaxy Watch 4 serisi var. Şarj süresi olarak Huawei modellerin eline su döken pek cihaz yok. Ben Watch fit 2 kullanıyorum ve bütün özellikler açık 1 hafta gidiyor, gece takılı kullanıyorum. Samsung olanlar Wear OS olduğundan dolayı daha özellikli ama boyutuna göre 1-2 gün şarjı ancak gidebiliyor. Seçim sizin.

Yani sadece kolumda güzel dursun, arayanları göreyim falan istiyorum. O kadar aşırı beklentim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani sadece kolumda güzel dursun, arayanları göreyim falan istiyorum. O kadar aşırı beklentim yok.

Alışınca akılla saatlere bırakmak istenmiyor ve daha iyileri alınmak isteniyor, kendimden biliyorum. 6 aydır kullanıyorum ve model yükseltmek istiyorum ben de. Eğer imkan varsa Samsung Watch veya Huawei GT3 SE almanız en iyisi. Yüksek derseniz minimum Watch fit 2 almaniz daha iyi olur.

Alışınca akılla saatlere bırakmak istenmiyor ve daha iyileri alınmak isteniyor, kendimden biliyorum. 6 aydır kullanıyorum ve model yükseltmek istiyorum ben de. Eğer imkan varsa Samsung Watch veya Huawei GT3 SE almanız en iyisi. Yüksek derseniz minimum Watch fit 2 almaniz daha iyi olur.

Hangisi daha iyi olur?

Ben robeve HK9 Ultra 2 kullanıyorum. Allah'a şükürler olsun maşallah çok memnunum.

Hangisi daha iyi olur?

Xiaomi pek sıcak olduğum bir marka değil. Huawei tercih edilir ikisi arasında bence.

Geri
Yukarı