Akko 5075B Plus klavye alınır mı?

Bütçe
2500-3000
Hocam merhaba, hala kullanıyor musunuz? Ben de almayı düşünüyorum görüşlerinizi iletir misiniz? Kablosuz kullanıyor musunuz? Uzun süre gidiyor mu?
Hocam tam sarjda deneyimlemedim sanırım 2-3 gün kullandım kablosuz. Onun dışında çok memnunum sesi, hissiyatı kalitesi cidden fark ettiriyor.

Hocam tam şarjda deneyimlemedim sanırım 2-3 gün kullandım kablosuz. Onun dışında çok memnunum sesi, hissiyatı kalitesi cidden fark ettiriyor.

Nereden aldınız? Ben Akko'nun kendi sitesinden almayı düşünüyorum ama vergi konusu ile ilgili kafam karışık. Amazon'da ise 5075b klavyelerin (dracula hariç) iskandinav düzende. Ki Amazon'da alırsam 3600TL adamların kendi sitesinden alırsam indirimle 2700 TL geliyor klavye.

Nereden aldınız? Ben Akko'nun kendi sitesinden almayı düşünüyorum ama vergi konusu ile ilgili kafam karışık. Amazon'da ise 5075b klavyelerin (dracula hariç) iskandinav düzende. Ki Amazon'da alırsam 3600TL adamların kendi sitesinden alırsam indirimle 2700 TL geliyor klavye.
İndirim bekleyebilirsiniz Amazon'dan iyi indirime giriyor bi ara Akko Mod 007 vs çok uygun fiyatlara inmişti.

Ben alırken amazonda indirim vardı 3200e geldi, amazon garantisi olsun istedim. Ama alcaksanız zaten dracula alın ve kendi sitesinden alın. Vergi de çıkmıyor bildiğim kadarıyla

Ben alırken amazonda indirim vardı 3200e geldi, amazon garantisi olsun istedim. Ama alcaksanız zaten dracula alın ve kendi sitesinden alın. Vergi de çıkmıyor bildiğim kadarıyla
Amazonda indirimde minimum 3400'e düşer şu anda.

Ben alırken Amazon'da indirim vardı 3200e geldi, Amazon garantisi olsun istedim. Ama alacaksanız zaten dracula alın ve kendi sitesinden alın. Vergi de çıkmıyor bildiğim kadarıyla.

Amazon'da indirimde minimum 3400'e düşer şu anda.

Dracula beğenmedim şahsen Black-Silver daha çok hoşuma gitti keycaps olarak. Ben de yurt dışı sitesinden isteme taraftarıyım fakat şöyle bir durum var. Akko'nun iki tane sitesi var birinde 5075b+ 90 dolarken ve indirim kargo eklenmiş haliyle 86 dolara geliyor. Diğer sitesinde aynı klavye 118dolar ile satılıyor indirimlerle 100 dolara geliyor.

Aradaki fiyat farkı ciddi yani zaten ikinci siteden alırsam Amazon'dan çok bir farkı kalmıyor. İkinci sitede vergi alınmadığı kesin. Çünkü fiyat kısmında vergi dahil hali olarak görünüyor. Diğer sitede böyle bir durum yok. Mail attım gümrük vergisini sormak için biz düşük gösteriyoruz ama yine de de %100 güvence veremeyiz, üzgünüz yazmış. Napsam bilemedim.

Geri
Yukarı