Akko 5108B Plus alınır mı?

Arkadaşım Full size ISO klavye arayışında, bu klavyeyi almayı düşünüyor sizce alınır mı? Bir de Switch'ler de jöle siyah ve jöle mor seçenekleri var, hangisi daha sessizdir?

1900TL ye falan verilmişti geçen indirimde. Belki gene indirime girer bence beklenmeli 4.3k çok para.

Son düzenleme:
Yanıtlarınız için teşekkürler arkadaşlar, bende Ajazz 992 modeli var onu önerdim fakat büyük enter ve full klavye istediği için bulabildiğim tek model bu oldu. Arkadaşıma şuan da fiyatını hak etmediğini söylerim kendisi karar verir artık indirim bekleyip beklememe konusuna.

Son olarak merak ettiğim bir soru var, arada ki fiyat farkını saymadığımız durum da malzeme ve kalite olarak Ajazz 992 modeli mi daha iyi yoksa bu klavye mi ?

Yanıtlarınız için teşekkürler arkadaşlar, bende Ajazz 992 modeli var onu önerdim fakat büyük enter ve full klavye istediği için bulabildiğim tek model bu oldu. Arkadaşıma şuan da fiyatını hak etmediğini söylerim kendisi karar verir artık indirim bekleyip beklememe konusuna.

Son olarak merak ettiğim bir soru var, arada ki fiyat farkını saymadığımız durum da malzeme ve kalite olarak Ajazz 992 modeli mi daha iyi yoksa bu klavye mi ?
Bu daha iyidir switch falan olarak daha öne geçiyor zaten. Ama 2 tane ak992 alıyorsun bu paraya nerdeyse.

Teşekkür ederim herkese, arkadaşımla konunun linkini paylaşacağım, büyük ihtimal o da indirim bekler sanırım. Sağlıcakla kalın.

Son düzenleme:
Merhabalar. @hknke Satın aldınız mı acaba? Şu aralar Amazonda 2.337,38 + 420,73 ₺'ye satılıyor. Bende alıp almama konusunda karasız kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı