Akrilik boya önerisi

S54337

Hectopat
Daha fazla  
Akrilik boyaya ihtiyacım var. Max 3-4 kere kullanacağım. Kalitesi falan pek önemli değil. Sadece ucuz olmalı. Amazon.com.tr
Linktekinden daha mantıklı bir seçenek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalitesiz akrilik boya saç baş yoldurur. Pigmentasyonu çok düşük olduğundan boyamaz bile. Kağıt dışı tüm yüzeyler için Cadence multisurface boyasına bakabilirsiniz.
Alternatif olarak artdeco ya da rich markalarını önerebilirim ucuz olarak.

Kalitesiz akrilik boya saç baş yoldurur. Pigmentasyonu çok düşük olduğundan boyamaz bile. Kağıt dışı tüm yüzeyler için Cadence multisurface boyasına bakabilirsiniz.
Alternatif olarak artdeco ya da rich markalarını önerebilirim ucuz olarak.
Anladım hocam. Boyayı almamın tek sebebi aslında okulda görsel sanatlar öğretmeninin istemesi. Yani kendim resimle uğraşan biri değilim. Artdeco ve rich markalarının boyalarına baktım fiyatları gayet uygun.
İkisi arasında önemli düzeyde kalite farkı var mıdır?

Anladım hocam. Boyayı almamın tek sebebi aslında okulda görsel sanatlar öğretmeninin istemesi. Yani kendim resimle uğraşan biri değilim. Artdeco ve rich markalarının boyalarına baktım fiyatları gayet uygun.
İkisi arasında önemli düzeyde kalite farkı var mıdır?
Artdeco daha kaliteli bir boya.

Artdeco daha kaliteli bir boya.
Hocam tavsiyeniz üzerine 6x75ml setini aldım. Baya sevdim resim çizmeyi. 12x140mm setini almayı düşünüyorum. Ucuza 25x35 veya 35x50 tuval nereden bulabilirim bilginiz var mı?

sameeed.jpg

Hocam tavsiyeniz üzerine 6x75ml setini aldım. Baya sevdim resim çizmeyi. 12x140mm setini almayı düşünüyorum. Ucuza 25x35 veya 35x50 tuval nereden bulabilirim bilginiz var mı?

Eki Görüntüle 2120003
Sevdiğinize sevindim :)

Maalesef tuval üzerinde hiç çalışmadım. Çizim yeteneğim hiç yok :D O yüzden yardımcı olamayacağım.
3 boyutlu model boyamakta kullanıyorum akrilik boyaları.

Akrilik boyalarda hepsiburada üzerinde dönem dönem kampanyalar oluyor. Hazır setlerde illaki 1-2 tane işe yaramayan renk oluyor, o yüzden ben tercih etmiyorum :) Hazır setlerden ziyade temel renkleri edinerek istediğiniz tonlarda boyalar elde edebilirsiniz. Bu yolla daha yüksek hacimlerde alıp, ucuza getirebilirsiniz. Ama orada renk karışımlarını öğrenene kadar bir hayli ziyan oluyor :)

Sevdiğinize sevindim :)

Maalesef tuval üzerinde hiç çalışmadım. Çizim yeteneğim hiç yok :D O yüzden yardımcı olamayacağım.
3 boyutlu model boyamakta kullanıyorum akrilik boyaları.

Akrilik boyalarda Hepsiburada üzerinde dönem dönem kampanyalar oluyor. Hazır setlerde illaki 1-2 tane işe yaramayan renk oluyor, o yüzden ben tercih etmiyorum :) Hazır setlerden ziyade temel renkleri edinerek istediğiniz tonlarda boyalar elde edebilirsiniz. Bu yolla daha yüksek hacimlerde alıp, ucuza getirebilirsiniz. Ama orada renk karışımlarını öğrenene kadar bir hayli ziyan oluyor :)

Hocam renk karışımlarında pek sıkıntı yaşamıyorum. Sadece ana rekleri daha ucuza daha çok miktarda alabilsem onu tercih ederim ama 12x140ml set çok ucuza geliyor.

Geri
Yukarı