GeForce NOW Akşam saati için ülke önerisi

Hyper_6902

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar sabahken sıra beklemiyorum ama akşam saati olunca sıra epey kalabalık oluyor. Akşam saatleri için bir ülke öneriniz var mı?

Uygulamadan veya play.geforcenow.com sitesinin sol en üstündeki işarete basığ sağ tarafı aşağı kaydırıp sunucu seçeceksin Türkiye sunucusunda oynuyorsan sadece 2 sunucu mevcut global sunuculara erişmenin yolunu öğrenmek istiyorsan Rehber: GeForce NOW Ücretli/Ücretsiz global sunucularda nasıl oynanır? burada ki rehberimden faydalanabilirsin.

Dostum ben yurt dışındaki serverdan oynuyorum. Bir sorum var ben mesela vpnle amerikaya bağlıyım. GFN'da mesela EU X serverı seçili. Ben vpn ile ülke değiştirsem yine yanı servera mı giriyorum? Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Screenshot_7.png

Ülke değiştirmek fark etmiyor buradan hesap açarsan sadece oranın Server'larını görürsün ve seçtiğin sunucuya atılırsın. Bu arada oynarken VPN açık tutmana gerek yok sıraya girdikten sonra VPN kapatabilirsin böylelikle aracı ortadan kalkar daha rahat oynarsın.

Eki Görüntüle 2156622
Ülke değiştirmek fark etmiyor buradan hesap açarsan sadece oranın Server'larını görürsün ve seçtiğin sunucuya atılırsın. Bu arada oynarken VPN açık tutmana gerek yok sıraya girdikten sonra VPN kapatabilirsin böylelikle aracı ortadan kalkar daha rahat oynarsın.

Evet VPN kapalı tutuyorum. Teşekkür ederim size. Artık teker teker deneyip hangisi daha az sıra var ise ona giricem

Yeni konular

Geri
Yukarı