Akü ile amfi çalıştırmak

Yiiiit

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben sokak muzigi yapıyorum normalde akustik gitarla fakat artik isleri ileri tasimak icin amfim ve elektro gitarimla bu işi yapmak istiyorum. Street amfiler çok pahali bunun yerine elimde bulunan Blackstar ID Core 10 V3 amfimi aküyle çalıştırmak istiyorum fakat elektrikten hiç anlamıyorum bana yardımcı olabilecek var mı?

Amfinizin güç girişlerine bir bakın 12v ise direk kırmızı-kırmız siyah-siyah bağlantı yapabilirsiniz ama PC'lerdeki gibi 3V 5v gibi şeyler gidiyorsa oraya elektrik versenizde diyot geçit vermeyip calıştırtmaz 12v ise dediğin sistemi kullanabilirsin.

Amfinizin güç girişlerine bir bakın 12v ise direk kırmızı-kırmız siyah-siyah bağlantı yapabilirsiniz ama PC'lerdeki gibi 3V 5v gibi şeyler gidiyorsa oraya elektrik versenizde diyot geçit vermeyip calıştırtmaz 12v ise dediğin sistemi kullanabilirsin.

10v 3A diyor hocam.

10v 3A diyor hocam.

12v da sistem çalışmayabilir 2 adet 5Vluk batarya veya akü bulabilirsen seri bağlayarak 10v elde edersin akünün özelliğini yazarsan kaç saat gideceğini de söyleyebilirim ama 12v da çalışmaz bence.

Yapabilirsen neden olmasın.
(Kusura bakma burayı unutmuşum)

Geri
Yukarı