Epic Games Alan Wake Remastered 20TL

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 2B
Şahsen böyle bir şey yapmaları, Kendi ayaklarına sıkmaktan başka bir şey olmaz diye düşünüyorum. Remedy oyunlarını zorla epic'ten aldırmak oyuncu sayılarını düşürür işin sonunda. Kurtuldukları steam payının anlamı kalmaz. Belki kendi platformlarında steam'den daha ucuza çıkarabilirler. Böylece steam'den oyunu gören oyuncular EPIC'te daha ucuz olduğunu gördüğünde oraya yönelebilir.
Yapamazlar aynısını Ubisoft zamanında Assasins Creed ve Far Cry serileri için denedi. Sonuç beklenenden daha düşük miktarda kar ettiler ve tekrardan steame eklediler.

@Aes2000sTR hepsinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır. Ubisoft zamanında çokça Steam'e salladı ve sonucunda paşa paşa Steam'e geri döndü :D Oyunlardan kâr etmek isteyen yapımcılar, mecburen Steam'in istediği komisyonu verip oyunlarını Steam'e getirecek. Başka yolu yok. EA App bile Steam'e kafa tutamadı, diğer hiçbir platformun kafa tutabileceğini sanmıyorum.

Hocam peki eski oyunlar kaldırılır mı steamden Epic Games olacak i**e şirketten her şeyi beklerim.
İsterse kaldırabilir fakat şu ana kadar kaldırmadığına göre bir şey olacağını zannetmiyorum.

Hocam peki eski oyunlar kaldırılır mı steamden Epic Games olacak i**e şirketten her şeyi beklerim.
Sadece Alan Wake'i ve ilk yaptıkları oyun olan Death Rally'i Steam'den kaldırabilirler. Max Payne oyunları Rockstar'a, Quantum Break Microsoft'a ait. Control'un ise yayıncılık hakları 505 Games'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı