Alfa Romeo 156 1.6 TS alınır mı?

Kıyak araba lakin almanızı önermiyorum hocam. Maalesef ne yazmayın dediyseniz onları hepsine katılıyorum :) bu bütçelerde temizini bulmanız zor.

Yeri gelmişken anlatayım, tanıdık bir arkadaş 156 alacağım diye tutturdu. Ne kadar ısrar etsem de dinletemedim aldı geldi. Kırmızı araba, jilet. Buluştuk bir gün, oturduk bir şeyler içtik derken arabaya geçelim turlayalım dedik. Araba çalışmıyor, vitese geçmiyor. Kaç ustaya gitti sorunu hala çözemedik. Arabayı mahsus yokuş aşağı park ediyoruz ittirmeyince çalışmıyor araba...

Bir tık uzun oldu temizi olmadığı müddet bu arabayı almayın, aldırtmayın. Bu bütçede 308 öneririm, uzun yolda yormuyor insanı. Eski araba, canınızı yakar keyif almak yerine.
O bahsettiğiniz arkadaş bir youtube videosuna çıkmış olabilir mi?

Sanmıyorum, Gaziantep'de kim YouTube'a çıkacak hocam :) kroniktir bu anlattığım şey 156 araçları için, özellikle alt takımda arıza çıkartması.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bahsettiğiniz kişi bu abimize çok benziyor direkt aklıma bu geldi 😄

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bahsettiğiniz kişi bu abimize çok benziyor direkt aklıma bu geldi 😄

Müsait vaktimde izleyeyim arkadaşı, temiz birine benziyor. Antep'den araç falan almaya geldiyse ne yazık ki kazıklamışlardır bu arkadaşı :)

@TwoBee size de belirteyim, Antep'den araç alacaksanız yanınızda 2-3 sağlam adamla gelin. Eksper yaptırmadan zaten almazsınız da satıcının belirttiği yere gitmeyin.

@TwoBee size de belirteyim, Antep'den araç alacaksanız yanınızda 2-3 sağlam adamla gelin. Eksper yaptırmadan zaten almazsınız da satıcının belirttiği yere gitmeyin.
Çok uzak hocam Bursa'dayım ben. İstanbul'dan falan alırım alırsam.

Geri
Yukarı