Ali Koç'un İstifa Etmesi İçin Daha Fazla Ne Olması Gerekiyor?

Ben vallahi çok üzülüyorum artık. Hayatımda beni mutlu edecek hiç bir şey kalmadı. Yüzüm ne aşktan güldü ne bahttan... Önceden de mutsuzduk da izlediğimiz bir Fenerbahçe vardı be...
Şuan seninle aynı haldeyim dostum. Seni çok iyi anlıyorum.

Birçok Fenerbahçe'li gibi bende de hissizlik başladı, ne olacaksa olsun, eskisi kadar umursayamıyorum Fenerbahçe'yi artık.
Bu sezom hiç maç kaçırmamıştım. Pereria kovulduğundan beri maçları göz ucuyla izlemeye başladım.
Her gelen hoca az buçuk bir sistem kuruyor. Çok bilmiş medya öyle olmaz şöyle olur diyor. İlk mağlubiyette medya haklıymış diye hoca azarlanıyor. 3 mağlubiyetle hocayı uğurluyoruz. Bu takıma aklı başında hoca gelir mi? Bu mu yönetilmek? Bu mu Fenerbahçe?

Kazandığı savaş yok.🤣 Bir de komik tarafı adamın açıklaması var istenmediğim zaman giderim diye. Egosuna yediremiyor galiba. Gitse şimdiye 10 kere giderdi kolay kolay gitmeyecek.

Aziz yıldırım kral adamdı, şike falan yapıyordu fakat takımı o ayakta tutuyordu. Ali koç koca bir balon, sadece havası var.

Ali koçtan daha zengini çıkarsa o zaman yönetimde değişim olur, başka Ali koç gidecek gibi değil.

Son düzenleme:
Aziz yıldırım kral adamdı, şike falan yapıyordu fakat takımı o ayakta tutuyordu. Ali koç koça bir balon, sadece havası var.

Ali koçtan daha zengini çıkarsa o zaman yönetimde değişim olur, başka Ali koç gidecek gibi değil.
Aynen dostum. Şike yapıyordu ve başkanlığı döneminde Fener şampiyonluğundan çok GS şampiyonluğu gördü. Ya arkadaş şike davası bitti. Bize şike soruşturması açanlar ya firari ya kodeste. Ama sorsan Fener şike yaptı.

Son 5 aydır takip etmiyorum kafa rahat. Fenerbahçe'nin anadolu takımından farkı yok. Tarafsız olmak lazım.
İşin kötüsü vazgeçemiyorum. Küsemiyorum. Bir o kaldı tutunduğum dal. Ama o da taşımıyor artık...

Yeni konular

Geri
Yukarı