Alienware nasıldır?

Konunun 2017'den kalma olduğunun farkındayım ama yine de yazayım, şahsen alınmaz şu an bu mesajı Alienware M15 modeli üzerinden yazıyorum inanılmaz derecede ısınıyor, fanlar gereksiz çok gürültülü çalışıyor (boşta bile), insan kucağında kullanamıyor sıcaktan araya bir soğutucu vs. şart kesinlikle, performansı nasıl? Derseniz, oldukça iyi ama ısınıyor işte. Ek olarak saçma sapan bir hatası var şarja bağlayınca bazen 0,78 GHz de takılı kalıyor şarjdan çıkarıp takınca düzeliyor. Malzeme kalitesi çok iyi, kaliteli olduğunu hissetiriyor.

Kullandığım model budur:

alienware_m15_red.jpg

Konunun 2017'den kalma olduğunun farkındayım ama yine de yazayım, şahsen alınmaz şu an bu mesajı Alienware M15 modeli üzerinden yazıyorum inanılmaz derecede ısınıyor, fanlar gereksiz çok gürültülü çalışıyor (boşta bile), insan kucağında kullanamıyor sıcaktan araya bir soğutucu vs. şart kesinlikle, performansı nasıl? Derseniz, oldukça iyi ama ısınıyor işte. Ek olarak saçma sapan bir hatası var şarja bağlayınca bazen 0,78 GHz de takılı kalıyor şarjdan çıkarıp takınca düzeliyor. Malzeme kalitesi çok iyi, kaliteli olduğunu hissetiriyor.

Kullandığım model budur:

Eki Görüntüle 1693378

Çok hoş gözüküyor ama ya, hepsimi kronik sorunlu?

Çok hoş gözüküyor ama ya, hepsimi kronik sorunlu?

Vallaha hocam güzel gözükmesine güzel gözüküyor da ısınma sorunu cidden büyük problem, fanların gürültüsü illallah ettiriyor insanı. Dell Alienware satın aldıktan sonra tabiri caize içine etti markanın, yeni modeller nasıl bilemem tabii ki, belki düzeltmişlerdir.

Fan ayarı vs. için bir yazılımı var ben hayatımda bu kadar kötü bir yazılım görmedim hiçbir işe mi yaramaz. Uzun lafın kısası artık Alienware kullanmıyorum, gittim MacBook Pro aldım yerine, dünya varmış diyorum şimdi.

Vallaha hocam güzel gözükmesine güzel gözüküyor da ısınma sorunu cidden büyük problem, fanların gürültüsü illallah ettiriyor insanı. Dell Alienware satın aldıktan sonra tabiri caize içine etti markanın, yeni modeller nasıl bilemem tabii ki, belki düzeltmişlerdir.

Fan ayarı vs. için bir yazılımı var ben hayatımda bu kadar kötü bir yazılım görmedim hiçbir işe mi yaramaz. Uzun lafın kısası artık Alienware kullanmıyorum, gittim MacBook Pro aldım yerine, dünya varmış diyorum şimdi.

Ondanda oyun oynanmıyor :D tabii iş için en iyi tercih.

Ondanda oyun oynanmıyor :D tabii iş için en iyi tercih.

Hocam ben iş ağırlıklı kullanıyordum zaten. Oyun demişken benim kullandığım Alienware modelinde i9 vardı ama şarja takılı değilken performansı rezaleti, şarjdayken performansı iyi tabii ama kafam kadar 240W adaptörü var zaten makine ağır bir de o şarj adaptörü vardı taşıması büyük dert.

Bir yere gittiğimde ilk yaptığım şey priz aramak oluyordu, priz bulamayınca kullanamıyorsun tabii, e bu defa da yanında tüm gün boşu boşuna gezdirmiş oluyorsun.

Kullandığım model budur:

Eki Görüntüle 1693378

Hocam biraz araştırırken konuyu gördüm ve laptop çok şekil duruyor ancak biraz orantısız gibi üçgen duruyor. Onun haricinde laptopların ısınmasını bilmem ama ekipmanlarda favori markalarımdan biridir. Zaten uzay teknolojisini getiriyoruz mottosuyla hareket ettiklerinden kalite anlaşılıyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı