AliExpress kargosu ne zaman Türkiye'ye gelir?

Paul Walkers

Hectopat
Merhaba. AliExpress'ten bir ürün aldım fakat 1 haftadır arrived at departure transport hub, carrier Note: Arrived at departure transport hub yazıyor 17 Track sitesinde. Ne zaman vatan topraklarına iner?

Son düzenleme:

Bu terimler sırası ile gerçekleşiyor.

"Yola çıkış ulaşım merkezine vardı: Paketiniz havaalanına vardı. Uçağa bindiriliyor."
Sizinki bu durumda.

Ne zaman o duruma geçmiş?

Paket durumu: Taşıma halinde (9 günler)
Ülke: Çin -> Türkiye.
2023-10-25 22:21 arrived at departure transport hub, carrier Note: Arrived at departure transport hub.
2023-10-25 16:36 [Shatian Town] departed from sorting Center, carrier Note: Outbound in sorting Center.
2023-10-25 14:16 [Shatian Town] processing at sorting Center, carrier Note: Inbound in sorting Center.
2023-10-25 14:16 received by logistics Company, carrier Note: Accepted by carrier.
2023-10-24 15:43 package shipped out from warehouse, carrier Note: Leave the warehouse.
2023-10-24 15:35 package ready for shipping from warehouse, carrier Note: Package finished.
2023-10-24 13:32 shipment information received by warehouse electronically, carrier Note: Order received successfully.
Tüm detaylar bunlar hocam.

Paket durumu: Taşıma halinde (9 günler)
Ülke: Çin -> Türkiye.
2023-10-25 22:21 arrived at departure transport hub, carrier Note: Arrived at departure transport hub.
2023-10-25 16:36 [Shatian Town] departed from sorting Center, carrier Note: Outbound in sorting Center.
2023-10-25 14:16 [Shatian Town] processing at sorting Center, carrier Note: Inbound in sorting Center.
2023-10-25 14:16 received by logistics Company, carrier Note: Accepted by carrier.
2023-10-24 15:43 package shipped out from warehouse, carrier Note: Leave the warehouse.
2023-10-24 15:35 package ready for shipping from warehouse, carrier Note: Package finished.
2023-10-24 13:32 shipment information received by warehouse electronically, carrier Note: Order received successfully.
PTT'den SMS gelmedi mi hocam hâlâ? Aliexpress takip kodu ile PTT'nin sitesinde kargoyu sorgulamaya çalışın bakalım.

PTT'den SMS gelmedi mi hocam hâlâ? AliExpress takip kodu ile PTT'nin sitesinde kargoyu sorgulamaya çalışın bakalım.

Bakayım hocam. Kayıt yok diyor :(. SMS falan gelmedi.
E postama bakayım dedim belki uyarı gelmiştir diye o da yok.

PTT'den SMS gelmedi mi hocam hâlâ? AliExpress takip kodu ile PTT'nin sitesinde kargoyu sorgulamaya çalışın bakalım.

Hocam sizce bir yerde takılı mı kaldı yoksa kayıp mı oldu? İndirimde çok güzel ürün aldım şansa bak :(.

Son düzenleme:
Bakayım hocam. Kayıt yok diyor :(. SMS falan gelmedi.
E postama bakayım dedim belki uyarı gelmiştir diye o da yok.

Hocam sizce bir yerde takılı mı kaldı yoksa kayıp mı oldu? İndirimde çok güzel ürün aldım şansa bak :(.
Kaç gün oldu sipariş vereli

PTT'den SMS gelmedi mi hocam hâlâ? Aliexpress takip kodu ile PTT'nin sitesinde kargoyu sorgulamaya çalışın bakalım.
Ne sms i kardeşim daha türkiye ye gelmemiş ki kargo

Kaç gün oldu sipariş vereli

Ne sms i kardeşim daha türkiye ye gelmemiş ki kargo
Hocam 1 hafta önce uçak kalkış deposuna yüklenmiş zaten. Uçağın indiğini düşünüyorum TR'ye. Veri girişi olmamış olabilir.

Aliexpress canlı destekle görüşmen lazım.

Geri
Yukarı