AliExpress kargosu ulaşınca ekstra ücret çıkar mı?

Yok hocam, satın alırken vergi ödemişim ya mesela 720 TL, başka herhangi bir yurt dışı alışverişinde bunu satın alırken değil de gelince ödeme gibi bir durum oluyor mu?

Daha bu sabah açılan konu .
Alışveriş sırasında vergi ödemiyorsanız kargo gelince ekstra ücret çıkabilir.

Sizinki ne kadarlık fiyat farkı var?
Türkiye'de satışını bulamadım bu ürünün ama Banggood'da, Amazon'da da bu civar.

Daha bu sabah açılan konu .
Alışveriş sırasında vergi ödemiyorsanız kargo gelince ekstra ücret çıkabilir.
Anladım.

Hocam arada 6-7 bin fiyat farkı varmış ama aldığınızda. Bir de ben bu ürünü almadan yorumlara, kaç satıldığına, mağazaya vs. baktım, bilenlere danıştım, orijinallikten yana sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
Aradaki fiyat farki nedir? Bnde yorumlara baktım 4.4 yildiz ama elime gelen cihaz belli

Aradaki fiyat farki nedir? Bnde yorumlara baktım 4.4 yildiz ama elime gelen cihaz belli
Türkiye'de satışını bulamadım bu ürünün ama Banggood'da, Amazon'da da bu civar.

Anladım umarım sorun cıkmaz daha önce deneyimledigim icin soyliyeyim dedim
Yani dediğiniz olay da Aliexpress ile mi alakalı bilmiyorum, satıcının işi sonuçta, TR'de de Trendyol'da mağaza açıp dolandırıcılık yapılabilir. Tabii denetlemenin de etkisi var ama...

Yani dediğiniz olay da AliExpress ile mi alakalı bilmiyorum, satıcının işi sonuçta, TR'de de Trendyol'da mağaza açıp dolandırıcılık yapılabilir. Tabii denetlemenin de etkisi var ama

Hayır Trendyol'da satıcılar belli yani en basitinden Trendyol saticı Media markt saticisi gibi. Satici olarak bilmediginiz bir satici seçerseniz tabii ki de sorun cikabilir ama daha resmi saticılar ne azindan iade sürecinde daha kolay yapiyorlar ama aiexpressde ki resmi saticilari bilmedigim icin bir şey diyemem tabii ki

Geri
Yukarı