[Alındı] Dark 13"- 42" TV Askı Aparatı DK-AC-VT35

Malzeme kalitesi oldukça iyi ben evin duvarlarına güvenemedim ama TV'de ayaklarını sökünce oldukça hafifledi ve astım. Size tavsiyem su terazisi kullanın yoksa az da olsa yamuk olma ihtimali var ben kullanmadım sağ tarafa yatırınca yamuk duruyor ortada ve solda pek hissedilmiyor kiracı olduğum için çok takmadım.
IMG-20161015-WA0007.jpg
P_20161018_075150.jpg

Hayalimde'ki dekorasyon'u kurmuşsunuz :) bir an kendi odam gözümün önüne geldi. Paylaştığınız için teşekkür ederim aparat'ı bir yere not ediyorum.

Hayalimde'ki dekorasyon'u kurmuşsunuz :) bir an kendi odam gözümün önüne geldi. Paylaştığınız için teşekkür ederim aparat'ı bir yere not ediyorum.
Evinde gözüm kaldı desem yeridir.İnşallah bizimde bir gün olur.
Çok teşekkür ederim inşallah size de nasip olur emin olun kendi evim olsa çok daha farklı şeyler yaparım ama kiracı olduğum için bu kadarı kafi diye düşünüyorum.

Hocam merhabalar. Aynı askı aparatından bende almayı planlıyorum 40" tv için.
Konu üzerinden 1 yıl geçmiş ve sizden uzun kullanım yorumlarınızı rica etsem askı aparatı için. Memnun kaldınız mi her yönden,sağlamlık açısı vs ve birde tamamen açıldığında tam duvardan tv ye bağlanma noktası arası kaç cm? Köşe için düşündüğümden aparatı belki yetmeyebilir diye düşünüyorumda.

Hocam merhabalar. Aynı askı aparatından bende almayı planlıyorum 40" tv için.
Konu üzerinden 1 yıl geçmiş ve sizden uzun kullanım yorumlarınızı rica etsem askı aparatı için. Memnun kaldınız mi her yönden,sağlamlık açısı vs ve birde tamamen açıldığında tam duvardan tv ye bağlanma noktası arası kaç cm? Köşe için düşündüğümden aparatı belki yetmeyebilir diye düşünüyorumda.
Hocam kusura bakmayın askerde olduğum için bakamıyorum pek ama köşe için çok uygun olmayabilir açıları da hatırlayamıyorum ama oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebilirim kalitesi de oldukça iyi sağlam bir duvarda çok daha güzel duruyor 40" TV'ye tam uyumlu.

Hocam kusura bakmayın askerde olduğum için bakamıyorum pek ama köşe için çok uygun olmayabilir açıları da hatırlayamıyorum ama oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebilirim kalitesi de oldukça iyi sağlam bir duvarda çok daha güzel duruyor 40" TV'ye tam uyumlu.

Estağfurullah hocam. Teşekkür ediyorum cevabınız için. Hayırlı tezkereler diliyorum şimdiden.
Yaklaşık 1 ay önce aldım askı aparatını ne çıkarsa bahtımıza diye tereddüt ederek.
Çünkü pek bir bilgi bulamadım bu konu haricinde. Tabi almadan önce tv uzunluğunuda hesaba katarak(malum pisagorda hipotenüs gibi olacak tv uzunluğu) köşenin her iki duvarında görüş açısı vereceğimide düşünerek duvarlarda kaç cm kaplayacağını ve aparatın 36 cm kol uzunluğunun(duvara giren yer dahil bu uzunluğa) sabitlemek istediğim duvara yetişip yetişmeyeceğini bulabilmek için köşe açısını bile hesapladım ki sonra sorun yaşamayayım iade vs durumlarıyla.
Askı aparatını aldıktan sonra tahmin ettiğim gibi çıktı aşağı yukarı ve kolunun uzunluğu duvara yetişti.
Hareket kabiliyeti haliyle düz duvardaki kadar olmaz ama istediğim açıyı verebildim TV ye, aparatın hem duvar dibinin- hem uzama kısalma yerinin- hemde TVye montaj yerinden her yöne dönebilmesi sayesinde.
Yine de sabitlediğim köşe-duvar tarafı için hareket kabiliyeti bayağı yüksek.
Oldukça sağlam duruyor malzeme kalitesi sizin dediğiniz gibi. Uzaktan renginden dolayı sanki plastik malzeme gibi duruyor ama değil ve ele alınca ağırlığı & kaliteyi hissediyorsun.
Aldığımız TV(40 inch slim led) nin ve bu aparatında VESA ya uyumlu olmasıyla TVye vidalama işide kolay oldu.
Bence köşe içinde ideal bu aparat belkide TV slim led olduğu için uydu bilemiyorum fakat beğendim ben fazlasıyla.Eksik tarafı içinden büyük puntolarla nasıl montaj yapılacağını gösteren bir kılavuz olmaması, sadece kutu(22x22 cm ebat) üzerine küçük resimlerle & yazılarla gösterilmiş o kadar. Birde size katılıyorum ufak bir terazi olsaydı üzerinde güzel olurdu. Olmadı en kötü ihtimal eski usül ipe ağırlık bağla aşağı doğru sarkıt duvardan, düzlüğü öyle kontrol et yapılır.

IMG_20171208_192757 - (2395 x 2166).jpg
IMG_20171208_192832 (1559 x 1524).jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı