Amazon A34 telefonu göndermedi

YasakIiEsya

Kilopat
Daha fazla  
Amazon'dan vergi indirimi için kullanacağım A34 telefonu 9499 TL fiyatıyla pazartesi sipariş ettim ama aradan 5 gün geçtikten sonra telefonu bana haber vermeden iptal edip göndermediler, mağdur oldum nasıl bir çözüm yolu izlemeliyim arkadaşlar?

Öncelikle şikayetvar.com sitesi üzerinden bir şikayet oluştur. Ben bir tüketiciyim ve benim haklarım var, bu ürünü bana göndermek zorundasınız. Kafanıza göre iptal edemezsiniz. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım vs. cümleler kur. Daha sonra Tüketici Hakem Heyeti'nin websitesinden Amazon.com.tr'yi şikayet et. %50 ihtimalle ürünü tedarik edip gönderirler. Diğer bir %50 ihtimal ise bir şekilde işin içinden sıyrılırlar. Sıyrılamazlarsa yüzlerce bin lira ceza ödeyecekleri için ürüne 10k verip tedarik etmek ve akabinde sana göndermek daha çok işlerine gelecektir.

Ayrıca şikayetlerinde detaylı bilgi ver. Örneğin faturada 9,499₺ gözükeceği için vergi indiriminden faydalanmak isteyen bir öğrenciyim ancak mağdur edildim. Siparişimin aynı fiyattan yeniden oluşturulmasını ve gönderilmesini istiyorum gibi cümleler ekle.

Geri
Yukarı