Amazon depo çalışma ortamı nasıldır?

Merhaba 3 hafta çalıştım ve ayrıldım çalıştığım dönem boyunca fazla mesaiye kalmadım o yüzden bir bilgim yok ben Maltepe'den gidiyordum servisle.
Merhaba bu Amazon çalışma şartları nedir bilgi verebilir misiniz ve iş nasıl yorucu mu uzun süre çalışılabilecek bir iş mi ve maaş durumu nedir tavsiyeniz nedir.

Merhaba, yakın zamanda Amazon tuzla depoda çalışmaya başlayacağım. Bu işle ilgili herhangi bir deneyimim yok, merak ettiğim bazı şeyler var. Mesela, çalışma ortamı nasıl? Yorucu mu? İş zor mu? Ulaşım için servis varmış, ancak bununla ilgili de herhangi bir bilgim yok henüz. Konum olarak biraz ters kalıyor, o açıdan biraz sıkıntılı bir durum. Orada çalışmış veya hâlen çalışan arkadaşlar, deneyimlerini paylaşabilirler mi?

Merhaba tuzla deposunda çalışma süresi sabit mi istediğimiz zaman mı gidebiliyoruz (mesela haftada 3-4 gün)
Yoksa istenilen süreyi mi tamamlamamız gerekiyor?

Merhaba, çalışmaya başladım. Üç vardiya var: 08:00-16:00, 16:00-00:00, 00:00-08:00. birçok departman bulunuyor ve benim çalıştığım departman shipping bölümü. İş ortamı yorucu ve biraz okula benziyor. Kalabalık bir yer ve ulaşım için servis bulunuyor ancak konum olarak uzak bir yerde bulunması benim için bir eksi. Bunun dışında, gece vardiyası olması da benim için sıkıntılı bir durum. Şu anlık bunları söyleyebilirim.
Merhaba verilen ücret sanırım brüt rakam doğru mu? Bir ilanında 27.xx küsür brüt kazanma imkanı diye ilan vermişler

Merhaba verilen ücret sanırım brüt rakam doğru mu? Bir ilanında 27.xx küsür brüt kazanma imkanı diye ilan vermişler
verecekleri en fazla 21 o bile yok belki

Merhaba Beni pazartesi günü sağlık kontrolü için çağırdılar. Sağlık kontrolüne giderken yanımda hangi belgeleri götürmem gerekiyor bir bilginiz var mı?
Sende Başvuru Durumum: Değerlendirmeye Alınmadı mi yaziyo hvrden girince

Son düzenleme:
Beyler bende bugün başvuru yaptım. Siz de benim gibimisiniz merak ettim?
Şahsen 21 yaşında 2 üni mezunu kardeşinizim. Yedek subaylık denediğim için yaklaşık 6 ayım çöp oldu, 6 ay da işsizdim. Yani mezuniyet sonrası 1 senem çöp oldu. Şu an tecilim 1 yıl kaldı ve o yüzden buraya başvrumayı düşünüyorum. Sizde benim gibi çıkmaza girip mi başvurdunuz merak ettim ?

Ayrıca 26790₺ maaş dediklerine bakmayın.
Şuradan otomatik hesaplarsanız max. 21k maaş vereceklerini anlayabilirsiniz. İçeriden birisi varsa nedir? nasıldır ? bilgi verirse çok iyi olur. Konu hortlattığımı düşünmüyorum fakat öyle bir durum varsa da kusura bakmayın dostlar ekmek parası : D

Ben konuya uzun zamandır bakmadım, kusura bakmayın. İşten 18 Mart'ta ayrıldım, çalışma şartları bana uymadığı için ayrılmıştım. Güncel olarak çalışan arkadaşların çalışma şartlarıyla ilgili yorum yapması daha iyi olur, en azından tek bir görüşe bağlı kalınmamış olur.

Son düzenleme:
Ben konuya uzun zamandır bakmadım, kusura bakmayın. İşten 18 Mart'ta ayrıldım, çalışma şartları bana uymadığı için ayrılmıştım. Güncel olarak çalışan arkadaşların çalışma şartlarıyla ilgili yorum yapması daha iyi olur, en azından tek bir görüşe bağlı kalınmamış olur.
Ayrilma sebebiniz neydi acaba mobing ya da yogun baski mi baska sartlar mi

Kendi isteğimle ayrıldım. İş çok yorucuydu ve benim için değmeyecek bir iş olduğunu düşündüm. Zaten 3 aylık bir sözleşmem vardı ve sonrası belirsizdi. Sözleşmeyi doldurmadan ayrıldım.
Dhl de personel aliyor kariyernetten bak istersen fazla maas yan haklar vs var bir suru

Yeni konular

Geri
Yukarı