Amazon Germany'den alınan ürünün saçma bir rotada olması

cekicek31

Hectopat
Daha fazla  
Amazon Germany'den bir SSD aldım ve ürün hala Türkiye'ye gelmedi ve tahmin edilen teslim tarihi 10 gün uzadı bir bilgisi olan var mı sizce kaç günde gelir İtalya'dan Almanya'ya gitmesi bana saçma geldi.

Dosya Ekleri

• IMG_20221007_181429.jpg
    IMG_20221007_181429.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 163
  • IMG_20221007_182210.jpg
    IMG_20221007_182210.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 165
Amazon Germany'den bir SSD aldım ve ürün hala Türkiye'ye gelmedi ve tahmin edilen teslim tarihi 10 gün uzadı bir bilgisi olan var mı sizce kaç günde gelir İtalya'dan Almanya'ya gitmesi bana saçma geldi.
Yurtdışını bilmiyorum ama içiniz rahatlaması açısından şunu diyeyim yurt içinden bir ürün aldım Şanlıurfa'dan Antalya'ya gelmesi gerekirken ilk İstanbul sonra Antalya olarak rota çizdi.

Sakin olun bana göre saçma olan ürünün 2 günde kargolanıp İtalya'dan rheinland a gitmesi bence Hollanda'ya da gidecek. 😅
Benimki Hollanda'ya gitmişti. Çok çabuk gelmişti bu arada benim kargom.

Benimki Hollanda'ya gitmişti. Çok çabuk gelmişti bu arada benim kargom.

Sizce 20 günü bulur mu gelmesi AliExpress gibi :D bende bu sürenin uzadığını görünce laptopumu servise yolladım macun değişmeye umarım laptop gelene kadar gelir.

Sizce 20 günü bulur mu gelmesi AliExpress gibi :D bende bu sürenin uzadığını görünce laptopumu servise yolladım macun değişmeye umarım laptop gelene kadar gelir.
20 günü bulacağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı