Amazon Hollanda'dan gelen kargo kaç günde gelir?

GAMOLA

Picopat
Daha fazla  
Kargo 6 Ocak tarihinde Hollanda'ya gelmiş ve şubeden çıkmış. Hoofddorp şubesindeymiş. Varış zamanı 16 Ocak diyor, bu kadar sürer mi sizce gelmesi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo 6 Ocak tarihinde Hollanda'ya gelmiş ve şubeden çıkmış. Hoofddorp şubesindeymiş. Varış zamanı 16 Ocak diyor, bu kadar sürer mi sizce gelmesi?

Net 2 haftada elinde oluyor. İlk önce Almanya'dan mi Hollanda'ya geldi yoksa direk Hollanda'dan mi kargoya verildi.

Ben de 2 Ocak tarihinde yurt dışından ürün sipariş etmiştim. Gelişmeler şu şekilde;

1704719529305.png

3 günde Almanya'dan sınıra gelmiş. Benim tahmini teslim tarihi de 16 Ocak gözüküyor bu arada.

Bundan önce 1 kez de SSD siparişim olmuştu. Tahmini teslim tarihinden 4 gün önce gelmişti.

Güncelleme; bugün uçak varış noktasına yani İstanbul'a ulaşmış, sizce kaç güne gelir? @imnotagamer senin kargo geldi mi reis?

Kolay gelsin ile geliyorsa kargo başka bir taşıyıcı şirkete nakledildi dediğinden ertesi gün elinde.

Siz yaşadıysanız kaç günde gelmişti sizin kargo?

Yani başka şirkete nakletmeleri kaç gün sürebilir o anlamda soruyorum.

Hemen kontrol edeyim.

Siz yaşadıysanız kaç günde gelmişti sizin kargo?

Yani başka şirkete nakletmeleri kaç gün sürebilir o anlamda soruyorum.

Tam 1 haftada ürün elimde olmuş Amazon Almanya'dan aldığım. Başka şirkete nakletme dediğim bir lojistik firması ile geliyor Türkiye'ye ürün lojistik firmasından kolay gelsine aktarılıyor kolay gelsin de ürünü teslim aldığı günden sonraki günü teslim tarihi olarak belirtiyor.

Geri
Yukarı