Amazon Japonya'dan alışveriş yapılmalı mı?

348103

Hectopat
RX 6500 XT alacağım Amazon Jp'den. Alırken sıkıntı olur mu? Kart falan da sorun çıkar mı? Peşin alacağım ve eğer bozuk gelirse değiştirebilir miyim? Satıcı Amazon jp.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı çıkmazda. Sadece iadesi var. Garanti yok. Oda üretici kaynaklı olursa başka elinde kalabilir kendin bozarsan yani tamire bakmıyorlar.
Sepete ekle en son ödeme kısmına gelince toplam ücretin yazması lazım da kaça alacaksın ki.

Sıkıntı çıkmazda. Sadece iadesi var. Garanti yok. Oda üretici kaynaklı olursa başka elinde kalabilir kendin bozarsan yani tamire bakmıyorlar.
Sepete ekle en son ödeme kısmına gelince toplam ücretin yazması lazım da kaça alacaksın ki.

Hocam Amazon jpden alacağım güveniyorum ancak korkuyorumda bir şey olur diye.
Amazon kargo parasını ve gümrük vergisini hesaplayıp veriyor ödeme kısmına geldiğiniz zaman gösterir.

Tamamdır hocam teşekkür ediyorum başına bir şey gelirse çalışmazsa falan Amazon jp iade alır değil mi satıcı Amazon.

Hocam Amazon jpden alacağım güveniyorum ancak korkuyorumda bir şey olur diye.

Amazon'dan aldığınız ürün gelir onlar sağlam yollar ama sorun kargocularda burada Amazon'un bir şeyi yok kargo açın bakın size teslim edildiği zaman sorun yoksa alın eve takın bakın orada da sorun yoksa kullanın ama sorun var iade edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı