Ücretsiz Amazon Prime ücretin bizden kampanyası

Merhaba @Hasan Erikli yanıtınız için teşekkür ederim.
Müşteri hizmetlerine yazdıklarınızı ve onların size yazdıklarını kopyala yapıştır yöntemini kullanarak yazılı olarak eklemelisiniz.

Tabii ekleyeyim.

Ben: Merhaba kolay gelsin iyi çalışmalar Amazon Prime ücretin bizden kampanyası hakkında bilgi almak istiyorum.

Temsilci: Merhaba mutlu günler nasılsınız.

Ben: İyiyim sizler nasılsınız.

Temsilci:-ben de iyiyimm cok teşekkür ederim sordugunuz ve degerli hissettirdiğiniz için,
Hemen kontrol edelim.
https://www.amazon.com.n/b/7 encoding = utf8&mode = 92138400031.
Bu link üzerinden kontrol edebilirsiniz efendim.

Ben: O halde.
Hesabım Amazon Prime ücretin bizden kampanyasına uygun mu?
Çünkü halihazırda bir sürü ürün satın aldım Amazon saticisi ve gönderen Amazon olmak üzere.

Temsilci: Sistem otomatik belirterek size birkaç gün içerisinde mail atacaktır efendim.

Ben:
Siz yardımcı olamıyor musunuz?
Sistem gecikmell olabilir.
Amazon kullanan yakınlarıma ürünleri teslim edildiği gün kupon lletmiş.
Hesabım uygun mu onu da bilmiyorum.

Temsilci: Cok kısa bekleteceğim.

Ben: Tabii.

Temsilci: Biraz daha bekletecegim.

Ben: Tabii bekliyorum sorun yok :)

Temsilci: 3 aylık Prime üyelik kampanyasına katılımıs mıydınız.

Ben:
Nasıl yani.
Şu an para ödeyip aylık üyelik satın almaktayım.

Temsilci:
Adım 1: 1 Kasım 2025-31 Ocak 2024 arasında Amazon Prime uyesi ol.
Adım 2: Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen belirli ürünlerden alışveriş yap.
Adım 3: Siparişin sana gönderildikten sonra hesabına 39 TL tutarında bir indirim tanımlanacak.
Aden 4: 39 11 tutarındakı indirimini siparişinin gönderilmesini takiben 45 gün boyunca Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen belirli ürünlerden yapacağın alışverişte kullanabilirsin.
Her bir müsteri, promosyon kuponu fırsatından üye olduğu aydan itibaren 5 aylık zaman diliminde ayda 1 kere olmak üzere toplamda 5 kere yararlanabilir. Bu kampanya başka promosyon kuponları veya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya sürecini takip etmeden "şimdi al" ile ürünü sepete eklemeden sipariş verirseniz, siparişiniz için promosyon kuponu geçerli olmayacaktır.

Ben:
Evet doğru böyle satın aldım üyeliğim.
1 Kasım ve 31 Ocak arasında satın aldım uyeligime.

Temsilci: Şimdi al diyerek mi ödeme sağladınız.

Ben: Prime üyesi ol demiştim sanırım Amazon sitesinden.

Temsilci: Henüz teslim edildigi için birkaç gün içerisinde mail ile gelebilir efendim biz buradan manuel inanın saglayamıyoruz.

Son düzenleme:
Merhaba @Hasan Erikli yanıtınız için teşekkür ederim.
Kampanya linki:
Screenshot_2024-01-09-18-58-03-62_b5f6883d2c20a96c53babc0b4ac88108.jpg

Son düzenleme:
Amazon satıcılı bir ürün alacaksın. Fiyatı önemli değildi önceden şu an 200 lira üzeri olması gerekiyor. Siparişin ürün teslim edildi olarak girilince 39 TL sepet indirimi gelecek.

Şu an 100 liralık bir ürün aldım ama olur mu acaba?

Şu an 100 liralık bir ürün aldım ama olur mu acaba?
Önceden 10 liralık üründe bile oluyordu da daha geçen gün bende aldığım 20 liralık üründe 39 TL kupon hak kazandın yazdığı halde olmadı. Zaten sistemin açığı gibi bişeydi bu. Artık anasayfadaki 200 lira harca 40 lira kupon kazan kampanyasınsan devam ediyor olmalılar.

Önceden 10 liralık üründe bile oluyordu da daha geçen gün bende aldığım 20 liralık üründe 39 TL kupon hak kazandın yazdığı halde olmadı. Zaten sistemin açığı gibi bir şeydi bu. Artık anasayfadaki 200 lira harca 40 lira kupon kazan kampanyasınsan devam ediyor olmalılar.

Bakalım ürünler pazar günü gelecek geldiğinde kodum gelmeli.

Ürün teslim edildi yazınca Amazon satıcılı bir ürünü sepete atın onay ekranına bakın 39 TL fiyat düşerse olmuştur.

Kod değil direk onay ekranında 39 lira indirim ekliyorlar.

Evet öyle yapacağım bakalım bekliyoruz.

39TL'ye indirim ile ne alabilir söyleyebilir misiniz kitap güzel kitap, çizgi roman, manga veya başka bir şey önerebilirsiniz.

Geri
Yukarı