Kitap Amazon'da Can Yayınları Kitaplarında İndirimler

1984'ü okudum çok beğendim şu an da hayvan çiftliğine başlıyorum farklı önerileriniz var mı bu arada kutulu özel baskılı aldım 150 liraya geldi çok beğendim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-04-24 saat 18.06.15_57ff4727.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-04-24 saat 18.06.15_57ff4727.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 129
1984'ü okudum çok beğendim şu an da hayvan çiftliğine başlıyorum farklı önerileriniz var mı bu arada kutulu özel baskılı aldım 150 liraya geldi çok beğendim.

Yaban, İki Şehrin Hikayesi, Suç ve Ceza, Savaş Sanatı, Germinal, Bir İdam Mahkumunun Son Günü, Kuyucaklı Yusuf, Sergüzeşt, Aforizmalar, Sefiller, Beyaz Zambaklar Ülkesinde.

Yaban, iki şehrin hikayesi, suç ve ceza, savaş sanatı, germinal, bir idam mahkumunun son günü, kuyucaklı Yusuf, sergüzeşt, aforizmalar, sefiller, beyaz zambaklar ülkesinde.

Kuyucaklı Yusuf'u okumuştum oda benim için özel bir kitap diğer seçeneklerede bir bakalım adını duydum çoğunun ama okumadım teşekkürler öneri için.

Kuyucaklı Yusuf'u okumuştum oda benim için özel bir kitap diğer seçeneklerede bir bakalım adını duydum çoğunun ama okumadım teşekkürler öneri için.

Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitabını okumanızı kesinlikle öneririm. Atatürk'ün okullarda okutulmasını istediği bir kitap.

Geri
Yukarı