Elektronik Amazon'da HyperX Cloud Core 999 TL

Arkadaşlar siparişi iptal ettim ve kafam karıştı.
Şu kulaklık nasıldır, bir de mikrofonu yok mu bunun. ( Varmış)
Yardım ltfn.

Philips TAH5205v 1300 TL​

Hangisini alayım ? :)
Pek oyun oynamaya yetecek bir kulaklık değil gibi. Konudaki kulaklıktan daha iyi verim alınacağı düşüncesindeyim yine de bilgili birilerine sormak lazım.

Nays ile 850 TL'ye geliyor yani 30$ bu fiyata overallda alabilecegin en iyi kulaklık şu an. Ek olarak Cloud 2 ile cok buyuk bir farki yok kesinlikle pişman olmazsin.

Ben de aldım 1 tane Nays ile ama geri ödemeyi ne zaman yapıyor biliyor musunuz?

Yorumlarda 7.1 kumandasıyla geldiği söylenmiş. Ben de ona güvenerek 6 taksitle aldım inşallah vardır.

Ben de sırf ses kartlı diye aldım yoksa satarım diye düşünüyorum. Halihazırda kullandığım ses kartsız BlackShark v2X'ten çok fark olacağını düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Ses kartı iyi olmayan biri için güzel bir fırsat. Alınabilir. Ama ses kartı iyi ise,
Daha iyi bir seçenek olur.
Sepete ekledikten sonra 2190₺ olarak gözüküyor, sanırım kampanya bitmiş fakat fiyat güncellemesi yapmamışlar.

Düzeltme: Teknosa, Trendyol ya da Hepsiburada üzerinden de satıyor, orada fiyat değişmemiş hala 1190₺ olarak gözüküyor.

Son düzenleme:
Ben de sırf ses kartlı diye aldım yoksa satarım diye düşünüyorum. Halihazırda kullandığım ses kartsız BlackShark v2X'ten çok fark olacağını düşünmüyorum.
Blackshark V2 X'den memnun musunuz? Masaüstü bilgisayarımda ALC1220 sürücüsü var, kulaklık için yeterli olacağını düşünüyorum fakat kulaklık nasıl bilmiyorum, test etme gibi bir şansım olmadı.

Ben de aldım 1 tane Nays ile ama geri ödemeyi ne zaman yapıyor biliyor musunuz?

Ses kartı yok bunlarda. İstersen kendin ses kartı satın alabilirsin. Onun yerine sanal var 2 yıllık DTS kodu içinde çıkıyor.

İhtiyacım olmadığı halde aldım. SS Arctis 1 kullanıyorum 4 yıldır. Şu an bir sıkıntısı yok gibi ama bozulursa diye yedekte de tutabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@showpanpa
@ytwitchan
Kulaklık konularından anlamam ve kullanmıyorum.
Philips TAH5205 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık (Bold Bass) Siyah - 29 saat konusuda açılmış ama hiç bakan ve ilgi duyan olmamış. Kabloluda kullanılabiliyor ama mikrofonu iyi değil yazmışlar.. Hediye alacağım. Hangisini önerirsiniz. Oyun için Philips gitmez mi?

@showpanpa
@ytwitchan
Kulaklık konularından anlamam ve kullanmıyorum.
Philips TAH5205 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık (Bold Bass) Siyah - 29 saat konusuda açılmış ama hiç bakan ve ilgi duyan olmamış. Kabloluda kullanılabiliyor ama mikrofonu iyi değil yazmışlar.. Hediye alacağım. Hangisini önerirsiniz. Oyun için Philips gitmez mi?
Dostum bence iki model arasında çok net bir ayrım var pek düşünmene gerek yok. Oyun içinse hyperx günlük kullanım içinse philips iki model de diğer türlü kullanıma pek uygun değil

Yeni konular

Geri
Yukarı