Amazon'da satılan Sony garantili PS5 son sürüm mü?

challion

Hectopat
Arkadaşlar merhaba;

Yukarıda linkini paylaşmış olduğum Sony garantili dijital sürümlü PS5'i almayı düşünüyorum. Ancak ürünün model numarası ürün bilgileri kısmında 1116 b yazıyor. Ben ise 1216b arıyorum. Orada yazan bilgiler güncel bilgiler mi oluyor? Amazon.com.trden satıcısının Amazon olduğu PS5 alan varsa hangi model numarasıyla ürünün geldiği konusunda bilgilendirme geçebilir mi? Canlı destekte sorduğumda ne yazık ki yardımcı olamadılar belki bu forumda ürünü almış olanlar vardır diye bu başlığı açtım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün Model Numarası 1116B olarak görünüyor. İstediğiniz 1216B sürümü değil maalesef.

Birkaç kişi ürün numarası 1116b olarak yazmasına rağmen son sürüm 1216b geldiğini söyledi internette. O bilgiyi güncellemeyi unutmuş olabilirler mi acaba diye merak ettim Eğer sipariş eden varsa

1 hafta gecmis ustunden satin aldiniz mi? Ben de PS5 arayisindayim ve 1216B versiyonunu istiyorum. Alacagim ama model numarasindan emin olamadim. Musteri hizmetlerine sordugumda 1216B dedi fakat Sony'nin numarasini verdi emin olun isterseniz diye. Yarin arayip soracagim ogrenebilirim umarim

1 hafta gecmis ustunden satin aldiniz mi? Ben de PS5 arayisindayim ve 1216B versiyonunu istiyorum. Alacagim ama model numarasindan emin olamadim. Musteri hizmetlerine sordugumda 1216B dedi fakat Sony'nin numarasini verdi emin olun isterseniz diye. Yarin arayip soracagim ogrenebilirim umarim

Amazon'dan satın aldım geçen hafta. Sitede ürün bilgileri kısmında 1116B yazmasına rağmen 1216B versiyonu geldi. İnternette forumda yaptığım araştırmalarda başka kullanıcılara da 1216B versiyonu gelmiş olduğunu gördüm. Muhtemelen Sitedeki ürün bilgileri kısmındaki model numarası bölümünü güncellemeyi unutmuşlar.

Geri
Yukarı