Amazon'daki Keenetic Extra DSL yeni model mi?

Bütçe
2500
Modem kurulumu yapmayı bilmiyorlar demek ki hocam.

Keenetic modemi iptal et istersen o modem gayet işini görür.

Modem kurulumu yapmayı bilmiyorlar demek ki hocam.

Keenetic modemi iptal et istersen o modem gayet işini görür.

Adam soymaya yer arıyorlar hocam teşekkür ederim yardımın için. Keenetic daha iyi performans verirse iptal etmeyeyim hocam hiç, üstüne bir de bu modelde hat değerlerini de tam net göremiyorum o da can sıkıyor biraz.

Anladım hocam hangi bilgileri göstermiyor mesela Keenetic Extra DSL'de şöyle yapabilirsin istersen SNR margin ayarlama özelliği mevcut hızını 100 Mbps'e çektirip SNR margini 8 olarak ayarlarsan upload 20 olur.

Anladım hocam hangi bilgileri göstermiyor mesela Keenetic Extra DSL'de şöyle yapabilirsin istersen SNR margin ayarlama özelliği mevcut hızını 100 Mbps'e çektirip SNR margini 8 olarak ayarlarsan upload 20 olur.

Attainable Net Data Rate gözükmüyor bir de dün dediğim gibi SNR değerleri bir değişik diğer modeme kıyasla. Hattın alabileceği hız en fazla 80 civarı gözüküyor eski modemde hocam, 75 olan paketi kullanıyorum zaten. Bunu 100 Mbps'e yükseltebiliyor muyuz ki SNR ayarlayıp?

Evet hocam 100 Mbps yükseltirsin ama 100 Mbps olmaz SNR margini 8 olarak ayarlayınca hız düşer 100 Mbps yapmadan önce Keenetic modemin ayarlarında SNR margini 8 dB olarak ayarla.

Geri
Yukarı