Amazon'daki Keenetic Extra DSL yeni model mi?

Bütçe
2500
Evet hocam 100 Mbps yükseltirsin ama 100 Mbps olmaz SNR margini 8 olarak ayarlayınca hız düşer 100 Mbps yapmadan önce Keenetic modemin ayarlarında SNR margini 8 dB olarak ayarla.

Deneyeyim hocam merak ettim ama pek olacağını sanmıyorum şu an 75 Mbps hali ile SNR zaten 8.4. Daha da düşürürsem kopma yaşar mıyım geldiğinde görürüz.

Evet hocam ama 100 Mbps yaptırmadan önce ayarlardan SNR margini ayarını oto yerine 8 dB yap.
Tamamdır hocam.

@eren28tr Hocam Modem geldi hat değerlerim şu an bu şekilde. FEC ya da CRC hatalarını bulamadım ne yapmam gerek? Birde İnternet siteleri biraz geç açılıyor gibi sebebi niye olabilir?

1715199692146.png

Son düzenleme:
Hat zayıflaman biraz fazla gibi CRC hatası için bu eklentiyi kurman gerek
Onu düzeltmenin yolu yok gibi hocam altyapı kaynaklı maalesef. Atanabilir hız 100 gözüküyor ancak kaldıracağını hiç zannetmiyorum deneyeyim mi yükseltmeyi? SNR zaten 8. Sitelere girerken aşırı yavaşlık oluyor arada hata veriyor yapmam gereken bir ayar var mı?

SNR margini oto yerine 8 yap sonra 100 Mbps'e yükselt olur CRC artıyorsa yavaşlar internet dediğim eklentiyi kur bak CRC hatası var mı diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı