Amazon'dan alınan ürün gerçek mi?

enzyyx

Centipat
İyi akşamlar, Amazon'dan Türkiye'de 4500 TL civarına satılan bir ürünü 600 TL'ye aldım. Çin'den geliyor. Sizce orijinal midir? Değilse nedir bu ürün? Zaten çok pahalı olmadığı için orijinal olmasa bile sorun değil. İade etmem. Ürün bu:

Büyük ihtimal orijinal çünkü satıcısı direk gaomon. Bende Türkiye'de 8K fiyatı olan ayakkabıyı 4200'e aldım 1 ay önce. Türkiye'deki fırsatçılık olduğu için Türkiye fiyatları böyle maalesef.

Bende gaomon olarak görünmüyor hocam. Nereden bakıyorsunuz ki? Ayrıca orijinalse 2-3 tane daha alacağım, çizimle ilgilenen akrabalara falan güzel hediye olur aslında 😀

Bende gaomon olarak görünmüyor hocam. Nereden bakıyorsunuz ki? Ayrıca orijinalse 2-3 tane daha alacağım, çizimle ilgilenen akrabalara falan güzel hediye olur aslında 😀

%99 orijinal hocam içiniz rahat olsun :).

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-18 184154.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-18 184154.png
    55,8 KB · Görüntüleme: 47
Hocam Amazon.com da dolandırılma ihtimalin yok. Adamlara baban kadar güvenebilirsin. Ben oradan alışverişler yapmış birisiyim, adamlar en küçük aksaklıkta paranı iade ediyorlar her şeyleri orijinal.

😀 Ederi bu zaten o tabletin. Türkiye'de stok az olduğu için satıcının biri kafasına göre o fiyatı koymuş.

Anladım hocam. Ctl 472mi kutuya kaldırıp bunu kullanmayı düşünüyorum. Maksat diğeri eskimesin. Hem maddi hem manevi değeri yüksek 472'nin benim için.

Hocam Amazon.com da dolandırılma ihtimalin yok. Adamlara baban kadar güvenebilirsin. Ben oradan alışverişler yapmış birisiyim, adamlar en küçük aksaklıkta paranı iade ediyorlar her şeyleri orijinal.

Aynı zamanda bazı ürünlerini iade etmek istediğinizde ürünü almadan paranızı iade ediyorlar. Müşteri memnuniyetine çok önem veren bir şirket Türkiye için nimet bence.

@kino hocam konudan bağımsız olacak fakat bu kadar küçük bir soru için konu açmak istemedim, Wacom ctl 472 ile gaomon S620 arasında çok büyük fark var mıdır? Hangisi daha iyidir?

Yeni konular

Geri
Yukarı