Amazon'dan alınan ürün kargodan çıkmadı

MichealScofield

Kilopat
Arkadaşlar selam. Amazon'dan bir ürün sipariş ettim ancak kargoyu açtığım zaman kutudan aldığım ürün değil de alakasız bir saç yıkama tarağı çıktı. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
İade oluşturmaya çalışın eğer oluşturamıyorsanız destek hizmetine yazabilirsiniz. En son çare Şikayetvar'a şikayet yazmak olabilir.

Yanlışlıkla çapraz gönderim yapmışlar. Muhtemelen sizin ürününüzde başka birine gitti. Destek talebi oluşturun çözerler.

6 ay önce tişört almıştım, kadın t-shirtü göndermişlerdi. Müşteri hizmetlerine durumu anlatıp, tamam düzelttik kusura bakmayın gibi bir dönüş yaptılar. Aynı erkek t-shirtünü tekrar satın aldım, yine kadın t-shirtü göndermişlerdi. Dün farklı bir ürün aldım, levis pantolon göndermişler. Maalesef çok yaşamaya başladık bu durumu. Adresinize kargo isteyin bayramdan sonra, yanlış kargoyu sizden alıp durumu düzeltsinler.

6 ay önce tişört almıştım, kadın t-shirtü göndermişlerdi. Müşteri hizmetlerine durumu anlatıp, tamam düzelttik kusura bakmayın gibi bir dönüş yaptılar. Aynı erkek t-shirtünü tekrar satın aldım, yine kadın t-shirtü göndermişlerdi. Dün farklı bir ürün aldım, levis pantolon göndermişler. Maalesef çok yaşamaya başladık bu durumu. Adresinize kargo isteyin bayramdan sonra, yanlış kargoyu sizden alıp durumu düzeltsinler.

Bu ay bir sürü alışveriş yaptım hiç öyle bir şey yaşamadım. Hatta Amazon, TR'ye geldiği günden beri neredeyse her ihtiyacı oradan sipariş ediyorum. Acaba sana kin gütmüş birisi olabilir mi? Eski sevgili falan.

Bu ay bir sürü alışveriş yaptım hiç öyle bir şey yaşamadım. Hatta Amazon, TR'ye geldiği günden beri neredeyse her ihtiyacı oradan sipariş ediyorum. Acaba sana kin gütmüş birisi olabilir mi? Eski sevgili falan.

Merhaba, yeni kullanıcısı değilim Amazon Türkiye'nin. Ben de açıldığı yıl olan 2018'den bu yana kullanıyorum. Bu durum herkeste yaşanmayacağı gibi, size de denk gelmemiş açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı