Amazon'dan Dark Souls Trilogy alınır mı?

Alınabilir PS Store trilogy bulunmuyor tek tek alsan pahalıya geliyor Amazon'da ise ucuza satan var ama yurt dışından geliyor bazı arkadaşlar CD kırığı denk gelmiş.

Depozitoyla birlikte 1.565 TL'den şiparişi verdim. 10 Mayıs'da geliyor, bir gelişme olursa yazarım yine buraya.

Beyler normalde bugün teslim edilmesi lazımdı, kargo firmasını aradım ürün daha yurt dışındaymış.

Amazonun kendi sitesinde ise Türkiye'de olup taşıyıcı firmaya teslim edildiği yazıyor.

Bekleyip göreceğiz. (Bir gelişme olursa tekrardan yazarım)

Beyler Kargo bugün geldi, kondisyon durumu beklentimin üzerinde'idi sanki yayan olarak AVM'ye gidip oyunu almışım gibi, Kutu'da tek bir hasarı geçtim çizik yok.
(2.bölge ve PlayStation güvenlik şeritli geldi)
Amazon'dan aldığım satıcının adı: Timotor

IMG_20240513_134951.jpg

Başlıkta belirttiğim gibi. Amazon'dan alınır mı?
Siteyi kullanmayı bilmiyorum, belki bildirim gitmez düşüncesi ile cevap yazıyorum. (Ürün geldi)

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    28,6 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20240513_135046.jpg
    IMG_20240513_135046.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20240513_135059.jpg
    IMG_20240513_135059.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Steamde Dark Souls 3'lemesine sahibim.Yinede fiziki olarak koleksiyonluk yapmak istedim.Çünkü bu oyunun yeri bende ap ayrıdır ve sıfır olmasını istedim.Geriye Demon's Souls, Elden Ring ve Sekiro kalıyor ve evet onları da oynadım bitirdim.Bakalım 29 mayısta gelecek geldiğinde mesajımı güncellerim.
1715620786485.png

Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim hocam.

Steamde Dark Souls 3'lemesine sahibim.Yinede fiziki olarak koleksiyonluk yapmak istedim.Çünkü bu oyunun yeri bende ap ayrıdır ve sıfır olmasını istedim.Geriye Demon's Souls, Elden Ring ve Sekiro kalıyor ve evet onları da oynadım bitirdim.Bakalım 29 mayısta gelecek geldiğinde mesajımı güncellerim.Eki Görüntüle 2194791
Umarım her şey istediğin gibi olur, hayırlı olsun hocam.

Depozitoyla birlikte 1.565 TL'den şiparişi verdim. 10 Mayıs'da geliyor, bir gelişme olursa yazarım yine buraya.

Beyler normalde bugün teslim edilmesi lazımdı, kargo firmasını aradım ürün daha yurt dışındaymış.

Amazonun kendi sitesinde ise Türkiye'de olup taşıyıcı firmaya teslim edildiği yazıyor.

Bekleyip göreceğiz. (Bir gelişme olursa tekrardan yazarım)

Beyler Kargo bugün geldi, kondisyon durumu beklentimin üzerinde'idi sanki yayan olarak AVM'ye gidip oyunu almışım gibi, Kutu'da tek bir hasarı geçtim çizik yok.
(2.bölge ve PlayStation güvenlik şeritli geldi)
Amazon'dan aldığım satıcının adı: Timotor

Eki Görüntüle 2194405

Siteyi kullanmayı bilmiyorum, belki bildirim gitmez düşüncesi ile cevap yazıyorum. (Ürün geldi)
Hocam çok teşekkür ederim ilginiz için.

Geri
Yukarı