Çözüm AMD 23.9.2 sürücüsü sonrası tarayıcıda gezinirken donma

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Maxtoric

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
AMD son güncellemeden sonra (23.9.2) genellikle tarayıcıda takılırken aniden 5 6 saniye süren donmalar yaratmaya başladı. Sinir bozucu olmaya başladı. Çoğunlukla RX 6600 kartlarında olduğunu gördüm. AMD bunu çözene kadar 9.1 sürümünde kalmanız lazım. 9.2 sürümünde kalanlar alttaki linke basıp sürüm düşürebilir böylece donma sorunu yaşamayacaklardır. Hata düzeltildiği zaman 9.2 sürümüne geçebilirsiniz.

https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-23-9-1
"AMD Software: Adrenalin Edition 23.9.1 Driver for Windows® 10 & Windows® 11 64-bit" yazısına basmanız yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 23.9.1 ve 23.9.2 kullandım herhangi bir sorun yaşamadım.
RX 6700 ve RX 6400'de kullandım.
sadece 6600 için olabilir. Zaten 23.9.1 kullanmalarını söyledim. 9.2 tarayıcıda donuyor.

RX 6600 XT kullandım 23.9.2 donmalar sonrası 23.9.1'e geri döndüm. Nadiren donuyor bu sürücüde.
Bende hiç olmadı. eğer 9.1'de de oluyorsa daha da düşürebilirsin.

Sadece 6600 için olabilir. Zaten 23.9.1 kullanmalarını söyledim. 9.2 tarayıcıda donuyor.

@Tesla Bobini adlı arkadaş sorunsuz sürücü çıkarsalar şaşarım dediği için 23.9.1'ri söyledim.
Çünkü ben her gelen güncellemeyi sıfırdan kurup yapıyorum aylardır hala sorunlu denk gelmedi.
Kartların GPU'su farklı olduğu için muhtemelen bazı kartlarda daha sorunlu oluyor.
Navi sürümüyle alakalı olabiliyor muhtemelen.

Sadece 6600 için olabilir. Zaten 23.9.1 kullanmalarını söyledim. 9.2 tarayıcıda donuyor.

Bende hiç olmadı. Eğer 9.1'de de oluyorsa daha da düşürebilirsin.

1 2 defa oldu sanırsam 3 4 saniyelik donma. Dahada olmayınca üşendim ha bire sürücü yükselt düşür canımı sıkıyor onunla mı uğraşacağım sürekli zaten bu 1 ayda sürekli sürücü çıktı.

@Tesla Bobini adlı arkadaş sorunsuz sürücü çıkarsalar şaşarım dediği için 23.9.1'ri söyledim.
Çünkü ben her gelen güncellemeyi sıfırdan kurup yapıyorum aylardır hala sorunlu denk gelmedi.
Kartların GPU'su farklı olduğu için muhtemelen bazı kartlarda daha sorunlu oluyor.
Navi sürümüyle alakalı olabiliyor muhtemelen.
0'dan kurulum yöntemi daha mantıklı o zaman. 6600'lerde gördüm bu sorunu. Belki de sadece 6600 içindir bilemiyorum.

AMD son güncellemeden sonra (23.9.2) genellikle tarayıcıda takılırken aniden 5 6 saniye süren donmalar yaratmaya başladı. Sinir bozucu olmaya başladı. Çoğunlukla RX 6600 kartlarında olduğunu gördüm. AMD bunu çözene kadar 9.1 sürümünde kalmanız lazım. 9.2 sürümünde kalanlar alttaki linke basıp sürüm düşürebilir böylece donma sorunu yaşamayacaklardır. Hata düzeltildiği zaman 9.2 sürümüne geçebilirsiniz.

https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-23-9-1
"AMD Software: Adrenalin Edition 23.9.1 Driver for Windows® 10 & Windows® 11 64-bit" yazısına basmanız yeterli.
Aynı sorun bendede var 3 4 gündür kafayı yiyorum bende rog 6650xt var sorun büyük ihtimalle sürücüden kaynaklı çünkü donduğu zaman ekran kartının rgb animasyonuda duruyor nasıl düzelteceğimi bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı