AMD Radeon 7000 veya 6000 serisi ekran kartlarından alanlara The Last of Us Part I hediye edilecek!

Makaleler
6
Daha fazla  
Merhabalar.

Yeni yapılan duyuruda AMD tarafında RX 7000 veya RX 6000 serisi ekran kartlarını tercih edecek kullanıcılar için The Last of Us Part I promosyonu sunulacak. Özellikle ülkemizdeki artan oyun fiyatlarından sonra değerlendirilmesi gereken bir kampanya olacağını düşünüyorum.

Henüz TR tarafını ilgilendiren bir gelişme yok ancak önceki hediyeleri de dikkate aldığımızda belirli satış kanallarımız için bu durum geçerli olacaktır. Bilginize.

2 Mart'ta RX6700 aldım Hepsiburada üzerinden bugün geldi ancak daha once Steam üzerinden TLOU part1 on sipariş vermiştim acaba bu oyun yerine onceki kampanya olan Dead island2 kampanyasında yararlanabilir miyiz merak ediyorrum bugün Hepsiburada iletişime geçtim bakalım onlar bana geri dönüş yapacaklardı.

2 Mart'ta RX6700 aldım Hepsiburada üzerinden bugün geldi ancak daha once Steam üzerinden TLOU part1 on sipariş vermiştim acaba bu oyun yerine onceki kampanya olan Dead island2 kampanyasında yararlanabilir miyiz merak ediyorrum bugün Hepsiburada iletişime geçtim bakalım onlar bana geri dönüş yapacaklardı.
Keşke öyle bir seçenek olsa hocam bende çok isterdim. Ben aldığım zaman Dead Island ve The Callisto Protocol veriliyordu. Hepsinin kampanya süreleri var, o süreler dışında malesef alamıyor ya da değişim yapamıyorsunuz. Ama nerden bakarsanız çok güzel kampanyalar , ben hem işlemci ve ekran kartı için bu saydıklarımın yanında Uncharted 4 de almıştım, 1500 lira üstünde para yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı