AMD Software: Adrenalin Edition 23.5.2 yayınlandı

Neden sürekli güncelleme yapılıyor bilmiyorum. Sürekli güncellemek de yoruyor. Bu sefer yapmayacağım.

Dostum ben bundan ekran kartımı guncelledigim zaman aynı NVIDIA Experience'deki gibi hızlı kurulum yapmış oluyor degil mi? Ilk defa AMD işlemci kullanıyorum soru tuhaf gelebilir fakat AMD Radeon Graphics güncellendi mi anlamadım.

Neden sürekli güncelleme yapılıyor bilmiyorum. Sürekli güncellemek de yoruyor. Bu sefer yapmayacağım.

Bunlar bazı oyun ve uygulamalarda bildirilen sorunları not alıp düzeltme yayınlıyorlar. Sürüm notlarında sizi ilgilendiren bir şey yoksa yapmayın zaten.

Bunlar bazı oyun ve uygulamalarda bildirilen sorunları not alıp düzeltme yayınlıyorlar. Sürüm notlarında sizi ilgilendiren bir şey yoksa yapmayın zaten.

Beni ilgilendiren bir şey yok hocam. Eskiden sürücü desteği olmayan donanım kullandığımdan bana tuhaf geliyordur bu kadar sık sürekli güncelleme gelmesi.

Dostum ben bundan ekran kartımı guncelledigim zaman aynı NVIDIA Experience'deki gibi hızlı kurulum yapmış oluyor degil mi? Ilk defa AMD işlemci kullanıyorum soru tuhaf gelebilir fakat AMD Radeon Graphics güncellendi mi anlamadım.
Direkt güncelleme yapabilirsiniz. Ola ki %79'da takılırsa direkt siteden indirip kurun.

Direkt güncelleme yapabilirsiniz. Ola ki %79'da takılırsa direkt siteden indirip kurun.

Teşekkür ederim hocam, Intel beni delirtiyordu guncelliyordum tekrar geliyordu, her yaptığımda 2021 surucusu kuruyordu. AMD yapmadı öyle memnunum su anda. Adrenalin Edition yazınca ne olduğunu ilk anlamadım sonra uygulamadan guncelleme yaptım Radeon Graphics'i guncelledi sanırım laptop kullanıcısıyım. Başka bir seyi guncelleyemez herhalde :D

Kalma olayı olmadı.

1685662611911.png

Geliştirilmiş senkronizasyonu düzeltmedikleri gibi bunu da 1 yıl düzeltmezler şimdi... Kaç tane sürüm geçti arkadaş bir düzelt şunu be. DDU kullanmaya üşeniyorum zaten, elimizin altındaki şey de gitmesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı