Anakarta 2. monitör bağlanabilir mi?

Chimie

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ekran kartım bozulduğu için artık anakartın VGA girişinden görüntü alıyorum. Yani monitörüm anakarta bağlı. 2. bir monitör daha alıp kullanmak istiyorum. Tek anakarta 2. monitörü bağlamak mümkün mü?

Merhabalar. Ekran kartım bozulduğu için artık anakartın VGA girişinden görüntü alıyorum. Yani monitörüm anakarta bağlı. 2. bir monitör daha alıp kullanmak istiyorum. Tek anakarta 2. monitörü bağlamak mümkün mü?
İşlemcinizde iGPU yani ekran kartı yoksa hayır.
İşlemcinizi öğrenip atabilir misiniz buraya?
Mesajınızı iyi okudum, şu anda görüntü alıyormuşssunuz. Yani evet.

Anakart VGA girişinden görüntü aldığına göre olması gerekir. Mantıklı olan da budur.

Anakart VGA girişinden görüntü aldığına göre olması gerekir. Mantıklı olan da budur.
Cevaplarınız için teşekkürler. Anakart modelim Asus H81M-K. Görselini ekledim. İşlemcim ise intel i7 4790.

VGA portunun yanında DVI-D yazan bir port var. 2. Monitörün kablosunu buraya mı bağlayacağım?
Diğer sorum ise 2. monitörü bağlamak işlemciye ek yük bindirir mi? Stabil çalışır mı bilgisayar? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• line.jpg
    line.jpg
    107 KB · Görüntüleme: 22
Intel HD 4600 dahili grafik birimi var. 3 monitör destekliyor. Ağır uygulama olmazsa, sıkıntı olmaz. Dediğiniz yere takabilirsiniz.

Geri
Yukarı