Android box önerisi

rimpalace

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.

Evimde 50" 4K Philips TV var. Biraz eski sadece Netflix var diğer uygulamalar yok. ( Disney Prime BluTV vs)

Android box alacağım şimdi. Peder için alıyorum TV'den çok film izliyor ama Netflix var sadece işte :(

İçerik sorunumu filmbol sitesinden paket alarak çözeceğim plex-jelly-emby kütüphaneleri var 250TB+

Kendimde izlerim arada 4K içerik.

Sorum şu olacak. TV 4K okey ama H.264 destekliyor yazıyor açıklamalarında. 4K filmlerde sorun olur mu?

Mesela Görevimiz Tehlike: Ölümcül Hesaplaşma Bölüm 1 (Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One) - 2023 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt9603212 içerikteki film.

Mission. Impossible. Dead. Reckoning. Part. One.2023.2160p. 4kplus. Blu-ray. X265.10bit. HDR

X265 HDR benim TV destekliyor mu?

TV: Philips 50PUK6809 Ultra HD (4K) TV

--------------

Diğer sorum ise şu olacak aklımda 2 cihaz var.

Botech wzone 4K.
Google chromecast 4K.

500 lira fiyat farkı var sorun değil ama botech üzerinden USB girişleride var. Chromecastte hiçbir giriş yok.

Çok sorun olur mu?

En iyisi bu Nokia derim, Bütçe sıkıntı dersen Botech Wzone 4k yerine Nokia box 8000 al derim. Ben Nokia 8010 kullanıyorum. Soruların olursa yazabilirsin. TV zaten 4k, her iki boxtada sıkıntı yaşamazsın.
Film işinide STREMIO yükleyerek halledebilirsiniz.

Birde IPTV yükledin mi tadından yenmez.

Son düzenleme:
1703256089756.png

Şu anda kampanyada.

En iyisi bu Nokia derim, Bütçe sıkıntı dersen Botech Wzone 4k yerine Nokia box 8000 al derim. Ben Nokia 8010 kullanıyorum. Soruların olursa yazabilirsin. TV zaten 4k, her iki boxtada sıkıntı yaşamazsın.
Film işinide STREMIO yükleyerek halledebilirsiniz.

Birde IPTV yükledin mi tadından yenmez.
hocam iptv görüntü kalitesi leş gibi filmlerde canlı yayında iyide filmler leş gibi

bihter içeriği iptv
sadness emby

Dosya Ekleri

• ip.png
    ip.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    2 MB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı