Android sürümü düşük olan tablete nasıl ROM yüklenir?

md9706

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Samsung Galaxy TAB 3 model bir tabletim var. Tablet çok eski alalı 5-6 yılı geçmiştir. Android sürümü ise 4.2.2. Yazılım güncellemesi istiyorum fakat son sürüm kurulu diyor. Tablette netflix izlemek için ROM atmayı deneyeceğim. APK indir demeyin çünkü indirmediğim APK kalmadı. Dosya yöneticileri kurup denedim yine olmadı. Tableti bilgisayara bile bağlayamıyorum görmüyor. USB ile bağlantı yaptığımda tablet ekranının sağ üst köşesinde pil düzeyinde çarpı çıkıyor. Ne yaptıysam da PC'ye bağlayamadım. Netflix için 6.0 android sürümü yetiyormuş fazlasına da gerek yok ama nasıl yapabilirim? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar Samsung Galaxy Tab 3 model bir tabletim var. Tablet çok eski alalı 5-6 yılı geçmiştir. Android sürümü ise 4.2.2. Yazılım güncellemesi istiyorum fakat son sürüm kurulu diyor. Tablette Netflix izlemek için ROM atmayı deneyeceğim. APK indir demeyin çünkü indirmediğim APK kalmadı. Dosya yöneticileri kurup denedim yine olmadı. Tableti bilgisayara bile bağlayamıyorum görmüyor. USB ile bağlantı yaptığımda tablet ekranının sağ üst köşesinde pil düzeyinde çarpı çıkıyor. Ne yaptıysam da PC'ye bağlayamadım. Netflix için 6.0 Android sürümü yetiyormuş fazlasına da gerek yok ama nasıl yapabilirim? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

XDA developers üzerinden bakın.Samsung Galaxy Tab 3
Uygun modeli seçip ROM'lara bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı