Android tablete PC sürümü LoL kurmak mümkün mü?

Peirsbird

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, şu anda bir Windows kullanıcısı olarak yakın zamanda Android tabletlere geçmeyi planlıyorum. Tab S9+ alacağım ama PC sürümü LoL oynuyorum ve Cloud PC kullanmadan bunu nasıl Android'de oynayabilirim? Alacağım tablet işlemci yönünden güçlü, 12 GB RAM ve 256 GB hafızası var.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC sürümü LoL dediğiniz Wild Rift'dir. Bu PC sürümündeki LoL ile farklı bir oyundur. Sadece iOS ve Android'de oynanır, çapraz platform (PC, mobil) oynayamazsınız ve oyundaki eşyalarınız farklı olur.

Merhaba, şu anda bir Windows kullanıcısı olarak yakın zamanda Android tabletlere geçmeyi planlıyorum. Tab S9+ alacağım ama PC sürümü LoL oynuyorum ve Cloud PC kullanmadan bunu nasıl Android'de oynayabilirim? Alacağım tablet işlemci yönünden güçlü, 12 GB RAM ve 256 GB hafızası var.

Normal Riot hesabınızla Wild Rift'e girmeniz lazım ama PC ile farklılar tamamen. Sıfır bir hesap açılmış olacak. Kısacası ikisi farklı oyunlar. PC'de oynadığınız LoL'u tablette oynayamazsınız.

Arkadaş da PC'deki oynadığı LoL'ü tablette oynamak istiyor. İşte onu soruyor, nasıl oynarım diye.

ARM tabanlı Android cihazlar Windows'u desteklese de LoL, ARM sistemleri desteklemiyor, bu nedenle yapamazsınız. İsterseniz GeForce NOW alıp tablete klavye ve fare bağlayarak oynayabilirsiniz.

Konuyla çok alakalı değil ama "LoL, ARM sistemleri desteklemiyor" ifadesi yanlış. Yeni Mac'lerin hepsi ARM ama LoL destekliyor.

Son düzenleme:
Youtube da bir video izlemiştim. Adamın biri android cihaza win11 kuruyordu ama sistem 20fps vererek çalışıyordu. Half-life yükleyebilmiş ama oynatımını göstermedi. Herhalde 5-10fps vereceği içindir.

Yani tabletinin gücünün çok bir önemi yok. Windows kursan bile LoL ü 30 fps alarak bile oynaman mümkün görünmüyor.

Geri
Yukarı