Android'den Apple bilgi aktarma nasıl yapılır?

SAİDDDDD

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar babam Samsung S22 Ultra telefon kullanmakta 14 Pro Max aldı ve ona geçiş yapmak istiyoruz. Telefon sıfır olduğu için IOS'a taşı uygulamasını kullanabiliyoruz. Biz bir kere denedik ve Samsung notes hariç her şey aktarıldı ama babamın işi neticesiyle notlar çok önemli. Tekrar sıfırladım ve tekrar denedim ama bu sefer denerken dosya ekle seçeneğini kullanıp notların dosyalarını seçtim en azından seçtiğimi düşünüyorum tekrar olmadı. Bilgisi olan bir arkadaşım yardım ederse çok sevinirim.

Arkadaşlar babam Samsung S22 Ultra telefon kullanmakta 14 Pro Max aldı ve ona geçiş yapmak istiyoruz. Telefon sıfır olduğu için IOS'a taşı uygulamasını kullanabiliyoruz. Biz bir kere denedik ve Samsung notes hariç her şey aktarıldı ama babamın işi neticesiyle notlar çok önemli. Tekrar sıfırladım ve tekrar denedim ama bu sefer denerken dosya ekle seçeneğini kullanıp notların dosyalarını seçtim en azından seçtiğimi düşünüyorum tekrar olmadı. Bilgisi olan bir arkadaşım yardım ederse çok sevinirim.

Samsung Smart switch ile yapmayı deneyebilirsiniz.

Samsung Smart switch ile yapmayı deneyebilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla Smart switch herhangi bir cihazdan Samsung telefona geçmek için kullanılıyor.

Uygulaması var araştırın YouTube'dan şu an hatırlamıyorum ismini.

Hangi uygulama benim için bakabilirsen çok mutlu olurum bir ton uygulama var. Uygulamayı kullanmak için IPhone'u kurmuş olmam gerekir mi?

Bildiğim kadarıyla Smart switch herhangi bir cihazdan Samsung telefona geçmek için kullanılıyor.

Hangi uygulama benim için bakabilirsen çok mutlu olurum bir ton uygulama var. Uygulamayı kullanmak için IPhone'u kurmuş olmam gerekir mi?
Hayır iPhone'u kurmamanız lazım, önce android telefondan ios'a taşı uygulamasını indirin sonra ios telefonu kurun ikisi de aynı wifiye bağlı olsun iPhone'da kurulumu yaparken, android'den aktar gibi bir şey olması lazım ona tıklayın.

Hayır IPhone'u kurmamanız lazım, önce Android telefondan IOS'a taşı uygulamasını indirin sonra iOS telefonu kurun ikisi de aynı Wi-Fi'ya bağlı olsun IPhone'da kurulumu yaparken, Android'den aktar gibi bir şey olması lazım ona tıklayın.

Dediğiniz gibi yaptım zaten ilk mesajımda da belirttiğim gibi ama notlar aktarılmadı ben özellikle notları aktarmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı